reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja mam wizytę w ten czwartek a we wtorek 6 marca polowkowe [emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png


Ale fajnie tak często będziesz widzieć dzidzie :D
 
Tez wiedziałam że to nie będzie bajka, ale wszystko stresuje. Jak boli, to dlaczego pewnie coś złego. Jak nie boli to o rany, nie czuję się jak w ciąży :D zaparcia, biegunki, wymioty, tycie, cukrzyca i jeszcze godzinami by wymieniać. No ale jak się zobaczy ta mała istotkę to już o wszystkim się zapomni :) chociaż jak myślę o porodzie to blada się robię ..
Ja wszystko co źle zwalam na ciąże [emoji16] i myślę, że to norma

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Do góry