reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

Świetne! Ale też fjany czas z dziewczynami, takie oderwanie od życia matki i "żony" :) Uważam że raz na jakiś czas należy nam się taki reset- chociaż oczywiście na pczątku wydaje się że to i wydatek i organizacyjnie wyzwanie.. ale da się wszystko ogarnąć, a naprawdę wraca się do domu na skrzydłach, z nową energią.



Hahahaha to ja cały czas nie jestem na 100% pewna czy to dziecko i najśmieszniejsze że czuję je najczęściej w pracy :D Nie wiem czy to znaczy że lubi jak tam chodzę, czy nie ;)
Haha mysle, ze kaze isc do domu[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Widziałam ta okładkę... i tez myśle ze ktoś bezmyślnie zrobił dużo złego w tym temacie. Zamiast rzeczowych argumentów dopuszczających aborcje w naprawdę drastycznych przypadkach takie spłycenie tematu tylko szkodzi kurcze :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
No właśnie one to propagują ze zachodzisz w ciąże ale się rozmyślają wiec idziesz sobie i robisz aborcje do tego szczęście z ciebie tryska bo pozbylas się problemu



16udyx8di9hvrs5t.png
Nie rozumiem takich kobiet... Serio i gardzę takimi ludźmi co na swoje widzimisię robią takie rzeczy... Ja byłam w innej sytuacji i większość ludzi też oczywiście mnie potępiła.. Ale to nie była moja zachcianka a raczej bicie się z samą sobą... Ciężki temat...

p19u3e3kkhf5grdg.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Dzięki Dziewczyny za komplementy :)
My właśnie wyszliśmy na randkę, a tu okazało się, że auto nam padło [emoji14] czekamy na teścia, który jeździ taxi, podrzuci nas do centrum. Mam nadzieję, że to tylko akumulator...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie rozumiem takich kobiet... Serio i gardzę takimi ludźmi co na swoje widzimisię robią takie rzeczy... Ja byłam w innej sytuacji i większość ludzi też oczywiście mnie potępiła.. Ale to nie była moja zachcianka a raczej bicie się z samą sobą... Ciężki temat...

p19u3e3kkhf5grdg.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3

Dokladnie! W moim odczuciu nikt tego nie traktuje jak antykoncepcję a zawsze za taka koniecznością stoi jakiś dramat... a nie jak „tabletka po”...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki Dziewczyny za komplementy :)
My właśnie wyszliśmy na randkę, a tu okazało się, że auto nam padło [emoji14] czekamy na teścia, który jeździ taxi, podrzuci nas do centrum. Mam nadzieję, że to tylko akumulator...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ahhahaha mam nadzieje ze randka uda się tak czy inaczej!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry