reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja mam we wt :D już niedługo :)

p19u3e3kkhf5grdg.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
To już bliziutko ciekawe ile dzieciaczki będą ważyć :)
 
reklama
Zleci Ci szybko ;) ja mam 26 lutego i ciekawa jestem czy potwierdzi że córeczka ;)

Zleci Ci szybko ;) ja mam 26 lutego i ciekawa jestem czy potwierdzi że córeczka ;)
Jak nie patrzę w kalendarz to dni szybciej mi lecą :p
Ja 26 tez mam wizytę tylko bez usg.
Ciekawa jestem co tam się kryje w brzuszku :p w poprzedniej ciąży miałam przeczucia ze dziewczynka a na połówkowym wyszło ze synek :-Dteraz wogole nie mam przeczucia.
Na połówkowym będę w 19.5 tyg mam nadzieje ze pomyłki nie będzie co do płci :-)
 
Ja tez mam 22 ale połówkowe [emoji4] u mnie już wiem płeć ale jestem ciekawa buźki
Pamietam jak z córka w 20 tyg na połówkowych się śmiała do nas i miała dokładnie taka minę jak po urodzeniu


16udyx8di9hvrs5t.png
U mnie niby dziewczynka zobaczymy czy się potwierdzi :) ja strasznie wagi maluszka jestem ciekawa :)
 
Kurde wszystkie już ruchy czują albo widzą a u mnie cisza spokój :D Czasem jakby coś się w brzuchu przelewało ale cholera wie czy to dzidzia czy jelita :D A co do spania to ja śpię jak anioł, jak zasnę o północy tak się budzę dopiero o 8 na siku :D
Ja 18 tydzień i też jeszcze ruchów nie czuje ale w końcu poczujemy i my ☺
 
reklama
Do góry