reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja mam biust 100 cm, pod biustem 92 cm, brzuch 103 cm. Nadal uważasz że nie jestes filigranowa?[emoji5]

Ej mi wiele nie brakuje [emoji23]


16udyx8di9hvrs5t.png
 
reklama
Dzisiaj caly dzien chodze w stresie. Jutro bierzemy slub cywilny. Mam nadzieje ze wszystko dobrze wyjdzie i goscie beda sie dobrze bawic :) jako pierwszy taniec wymyslilam mix smiesznych kawalkow :) jeszcze dzisiaj bedziemy cwiczyc
O to super! Milej uroczystosci zycze! Macie normalne wesele czy tylko przyjecie?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Dziewczyny to są wymiary na płasko

Skład: 95% bawełna, 5% elastan
Wymiary:
Długość całkowita: 91 cm
Szerokość w biuście: 78 cm
Długość rękawa od ramienia: 57 cm
Długość rękawa od pachy: 45 cm
Ubrania mierzone na płasko, bez rozciągania!
_________________________
A to moje wymiary ciążowe i nie jestem filigramowa[emoji23]
Biust - 94cm
Brzuch - 98cm w pępku
Bozzzze eee ile ja mam w brzuchu masakra !!!

[/img]

W brzuchu to Ty masz dziecko, kochana!
 
Wiesz auta oglądać to luz. Gorzej jakby napisał że lubi oglądać gole panienki [emoji16]
Kuzyn mojego męża tak nauczył syna że się komentuje atrybuty kobiet. I jak idą gdzieś miastem to młody potrafi dość głośno skomplementować że jakaś kobieta " zajebiste cycki" mlody lat 10
O to juz nie fajne jest. Ale widocznie mama pozwala.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Spokojnie xs,s i M
One są o tyle fajne ze nie rozciągają się nawet po praniu zawsze wracają pierwotnego stanu
Sprawdzę jutro czy jest szara w razie czego można domowic na hurtowni


16udyx8di9hvrs5t.png
AA nie obciska tak brzucha?? Bo nie chce żeby za ciasne było:) jakbys mogła zobaczyc czy jest szara bede wdzięczna:)
 
AA nie obciska tak brzucha?? Bo nie chce żeby za ciasne było:) jakbys mogła zobaczyc czy jest szara bede wdzięczna:)

Ja już w swojej chodzę i nic nie uciska może pierwsze wrażenie po założeniu może być ze ciasna ale jak pochodziłam na chwile to Ok jest
Zmierz sobie ile masz w pasie na wysokości pępka ja mam 98cm i spoko jest sprawdzę jutro i dam znac


16udyx8di9hvrs5t.png
 
reklama
Do góry