reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

@Karla88 śliczna sukienka :) jakie kolory dostępne? :)

p19u3e3klkail0ga.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Dzisiaj caly dzien chodze w stresie. Jutro bierzemy slub cywilny. Mam nadzieje ze wszystko dobrze wyjdzie i goscie beda sie dobrze bawic :) jako pierwszy taniec wymyslilam mix smiesznych kawalkow :) jeszcze dzisiaj bedziemy cwiczyc
Super gratuluję :) na pewno wszystko się uda idealnie :) powodzenia :)

p19u3e3klkail0ga.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Dokładnie każdy ma swoje zdanie na ten temat. Ja córce na pewno nie przebiję, a z tego co piszesz to nie wiem czy w wieku 8 lat jest świadoma tego co ją czeka. Może zaczekam, aż będzie mieć 13 [emoji39]. Jako nastolatka dorabialysmy z siostrą kolejne kolczyki przekłuwając sobie wzajemnie uszy igłą do strzykawki ;) Nastolatkom ból nie straszny [emoji16]

p19uqqmzxqi22hcj.png
Jestem za 13 lat to powinna zdawać sobie sprawę z bulu przekucia i ze poboli później najlepszy Wiek to od 0-1 albo 12-..... I wyżej od 2 do 12 będzie bardzo ciężko bo boli i przyszkadza A to kolczyk wyciągnie albo co gorsza polknie

3jgxskjo51j6485i.png
 
Dziewczyny to są wymiary na płasko

Skład: 95% bawełna, 5% elastan
Wymiary:
Długość całkowita: 91 cm
Szerokość w biuście: 78 cm
Długość rękawa od ramienia: 57 cm
Długość rękawa od pachy: 45 cm
Ubrania mierzone na płasko, bez rozciągania!
_________________________
A to moje wymiary ciążowe i nie jestem filigramowa[emoji23]
Biust - 94cm
Brzuch - 98cm w pępku
Bozzzze eee ile ja mam w brzuchu masakra !!!


Marika dużo kolorów jest
1518799635-5936ba876d9392e1-aaaaaa.jpeg



16udyx8di9hvrs5t.png
 
" moj tato najbatdziej lubi ogladac auta w internecie i pic piwo"[emoji23]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Wiesz auta oglądać to luz. Gorzej jakby napisał że lubi oglądać gole panienki [emoji16]
Kuzyn mojego męża tak nauczył syna że się komentuje atrybuty kobiet. I jak idą gdzieś miastem to młody potrafi dość głośno skomplementować że jakaś kobieta " zajebiste cycki" mlody lat 10
 
reklama
Dziewczyny to są wymiary na płasko

Skład: 95% bawełna, 5% elastan
Wymiary:
Długość całkowita: 91 cm
Szerokość w biuście: 78 cm
Długość rękawa od ramienia: 57 cm
Długość rękawa od pachy: 45 cm
Ubrania mierzone na płasko, bez rozciągania!
_________________________
A to moje wymiary ciążowe i nie jestem filigramowa[emoji23]
Biust - 94cm
Brzuch - 98cm w pępku
Bozzzze eee ile ja mam w brzuchu masakra !!!


Marika dużo kolorów jest
1518799635-5936ba876d9392e1-aaaaaa.jpeg



16udyx8di9hvrs5t.png
Ja mam biust 100 cm, pod biustem 92 cm, brzuch 103 cm. Nadal uważasz że nie jestes filigranowa?☺️
 
Do góry