reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

@Morgana przynajmniej będziesz się czuł bezpieczna a Kasa... jak to kasa wiecznie brak jak j pomyśle ile rzecxy musze kupić to nie wiem skąd ja nazbieram tyle ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dokladnie. Czemu tej kasy wiecznie brak[emoji53]

Jeszcze akurat teraz oc mamy do oplaty i bedziemy musieli pozyczyc[emoji53]
Z tym oc to tez poszaleli, co roku coraz drozej zamiast jakies znizki.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Kupiłam coś dziś dla smerfika :) słyszałam że od razu nawet jeśli to lato to po ur nie ubiera się maluszka całkiem na krótko a więc kupiłam coś z długim ale cienkim rękawem :)
1518792354-7b53ff7ce71b6104-aaaaaa.jpeg


p19u3e3klkail0ga.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3

Ale fajne ja kupiłam takie coś tylko Batman [emoji41]


16udyx8di9hvrs5t.png
 
A wiecie jak wyglada test obciazenia glukoza w moim szpitalu? Pobranie na czczo ok 6:00, potem ok 9;00 sniadanie i mozna zjesc batona jakiegos i wtedy o 11:00 drugie pobranie. Gdybym nie widziala to bym nie uwierzyla ;)
Krzywa dwupunktowa. Taka tez zlecaja tutaj lekarze, zamiast trzy punktowej.
Wow, co to za szpital?!

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Kupiłam coś dziś dla smerfika :) słyszałam że od razu nawet jeśli to lato to po ur nie ubiera się maluszka całkiem na krótko a więc kupiłam coś z długim ale cienkim rękawem :)
1518792354-7b53ff7ce71b6104-aaaaaa.jpeg


p19u3e3klkail0ga.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Świetne gdzie zamówiłaś ?
 
Nieeee tata Frania chodzi maniakalnie na siłownie i wiecznie jest na diecie... eh. Ale pewnie kilka takich kwiatków z piwem Pani by miała :D



Hahahahhaah to prawda, u nas też często tak jest :D



Ja hipp albo derma



Naprawdę nie polecano? Ja myślałam że kremy z filtrem zawsze i wszędzie, przecież nawet w cieniu możesz się opalić.. Hmmmm, trzeba popytać lekarza.



Proszę jeszcze raz :) Link do: Ranking szpitali 2017 „Wprost” | Gdzie rodzić - najlepsze porodówki
Tak wlasnie wszedzie mowili, ze skora takiego malego dziecka jest zbyt wrazliwa na kremy z filtrem i nie powinno sie dziecka do 6miesiaca wystawiac na slonce w ogole. Musze tez popytac pediatre.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Do góry