reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Kosztow nie zazdroszcze, ale dobrze, ze bedziesz zabezpieczona.

Ja w srode mam drugie prenatalne, prawie 400 zl wychodzi. Z tego 150 zl za plyte cd z nagraniem badania i Mlodego w 3 d-4d. Skusze sie, po pierszym Synku nie mam takiej pamiatki niestety :/
No to ja zaoszczedzilam na prenatalnych to tetaz na pessar wydam. Nic w przyrodzie nie ginie, nawet wydatki[emoji6]

Ja mam taka plyte z corka wlasnie z polowkowego. Tetaz juz w tym gabinecie nie ma mozliwosci nagrywania i tak troche mi przykro, ze druga dzidzia nie bedzie miala takiej pamiatki. Jedynie moge miec filmik z tefo trzeciego prenatalnego, bo i tak bede musiala za nie placic, ale nie wiem jak to wyjdzie przy tak duzej juz dzidzi[emoji53]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Będę musiała wypytać moja pediatrę,ale wydaje mi się że tak małego dziecka nie naraża się na duże promienie słoneczne,zawsze jakaś ochrona parasolka czapeczka z daszkiem i siedzenie wcieniu
No wlasnie takie maluchy nie powinny w ogole przebywac na sloncu.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
No to ja zaoszczedzilam na prenatalnych to tetaz na pessar wydam. Nic w przyrodzie nie ginie, nawet wydatki[emoji6]

Ja mam taka plyte z corka wlasnie z polowkowego. Tetaz juz w tym gabinecie nie ma mozliwosci nagrywania i tak troche mi przykro, ze druga dzidzia nie bedzie miala takiej pamiatki. Jedynie moge miec filmik z tefo trzeciego prenatalnego, bo i tak bede musiala za nie placic, ale nie wiem jak to wyjdzie przy tak duzej juz dzidzi[emoji53]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

To u mnie odwrotnie, zaoszczedzilam na zakladaniu szwow na szyjke, bo w szpitalu sie zabieg odbyl na nfz ;) ale prenatalne dodatkowo platne.
 
@Morgana przynajmniej będziesz się czuł bezpieczna a Kasa... jak to kasa wiecznie brak jak j pomyśle ile rzecxy musze kupić to nie wiem skąd ja nazbieram tyle ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aż tak źle?

Śliczności :) Szczególnie ten pajacyk w paski mi się podoba :)


dla mnie obrzydliwe jak to wypilam to mi tak cukier uderzyl do glowy ze zasnelam na siedzaco do konca dnia bylam nie do zycia glowa mnie bolala aly czas spalam i czułam sie fatalnie
modle sie zeby eraz bylo lepiej
 
reklama
A wiecie jak wyglada test obciazenia glukoza w moim szpitalu? Pobranie na czczo ok 6:00, potem ok 9;00 sniadanie i mozna zjesc batona jakiegos i wtedy o 11:00 drugie pobranie. Gdybym nie widziala to bym nie uwierzyla ;)
Krzywa dwupunktowa. Taka tez zlecaja tutaj lekarze, zamiast trzy punktowej.
 
Do góry