reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

Grarulacje[emoji3]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Jak ja uwoelbiam ten moment kiedy moge wrocic spowrotem do lozka i nie musze nigdzie wstawac[emoji3]
Pewnie dzis pozno wo Was zawitam bo dawno nie mialam mozliwosci sie wyspac[emoji6]

Powodzenia dzis na wizytach!

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
No z tym lidlem to masakra jakas ... Ja to az sie boje isc zeby czasem nie oberwac ... Mi kiedys babka z koszyka bluzke zabrala ...chyba pojde pozniej jak nic nie zostanie to trudno nie chce w brzuch oberwac jak baby sie beda przepychac albo mame wysle
niestety to, co się czasem dzieje w lidlu..... nie wiem, co jest z ludźmi - rozumiem chęć kupienia czegoś, ale to przekracza jakiekolwiek normy...

jakiś czas temu (w sensie parę lat...) były kurtki dziecięce, ponoć bardzo fajne i tanie, i kumpela chciała kupić - poszła na otwarcie z mamą i teściową, "starsze panie" miały większą sile przebicia, kumpela została wypchnięta z "tłumu", więc filmowała, co się tam dzieje... i powiem, że nie odbiegało to od tego, co można zobaczyć na youtube jak się wpisze promocja lidl itd... :|
 
Dzwonilam dziewczyny do przychodni odnosnie wynikow posiewu. Dzis przyszly wyniki czyli moge jutro udac sie na wizyte.
super! trzymam kciuki za wizytę :)

Malutko :) to przestaje się martwić, bo mi brakuje 3kg do wagi sprzed ciąży.
dokładnie, nie ma powodu do martwienia się ;)
Moja przyjaciółka doszła do wagi sprzed ciąży ok 30-32 tygodnia, więc i takie przypadki się zdarzają (nie, nie odchudzała się w ciąży, ale przez 4 miesiące wymiotowała kilka razy dziennie, później rzadziej, ale tak naprawdę mdłości do 7 mc, jakieś tabletki przeciwwymiotne od gina w końcu pomogły, z innych metod nic nie działało)

Bedzie chlopak na pewno:) wszysyko w porzadku tylko w moczu mam troche leukocytow i mam zrobiic posiew:)
super! gratuluję syna :)

A poniżej mój prezent przed walentynkowy ;-)) przed bo chyba jutro jeszcze coś będzie
Zobacz załącznik 839040 :-D
jaki śliczny :D
lubię storczyki, podobają mi się, ale i tak żadnego nie udalo mi się uchować ;( jakoś tak, ja lubię storczyki, ale storczyki nie lubią mnie :(
 
Oto nasze 20 tyg 2 dni.
1518546072-7a02243797cff974-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
masz figurę jak modelka - gdzie ten brzuszek, co? ;)
a już to, że to nie 1 ciąża już w ogóle nie do uwierzenia ;) :)
super :)

Kochana jest jest widac roznice. I nie taka chudzinka 2 kg na plusie juz.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
wiem, że niektóre kobiety tak mają (moja mama np, wyglądała podobnie jak ja teraz w okolicy okołoporodowej...), ale różnica jest widoczna porównując zdjęcia albo dla kogoś, kto dobrze Cię zna ;)

Zakochalam sie....chce juz 1 marca i szal zakupowy.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
to obie czekamy na 1 marca ;)
 
Dokladnie. Ja zauwazylam najbardziej roznice w udach. Takie flaczki. Ehhhh brak cw. Robi swoje niby obwod uda taki sam ale konsystencja juz inna.hahahah

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
wolę się nie wypowiadać, co z moimi udami i d.. zrobiły dwa miesiące leżenia i potem tylko "minimalny ruch"... ale liczę, że we wrześniu wrócą do normy ;)
 
reklama
Do góry