reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

A przez paznokcie skladniki wnikaja do organizmu? Zawsze wydawalo mi sie, ze nie.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Mi też się tak wydawało, ale chyba jest to możliwe.
Link do: Szkodząc pomagać? | Sroka o....

74di4z17irk6mbgl.png

nzjdskjo26st1wtg.png
 
reklama
Uuu to szkoda. Mojej siostry syn tak czesto mial kolki ze sobie przepukline wykrzyczal...

0d1ysek2w436ny0c.png
No darła mi się 3 miesiące ciągle. Kropelki takie i takie, debridaty inne cuda nic. Jeździliśmy wyniki, usg brzuszka wszystko dobrze. 3 miesiące minęły ryk się skończył
 
Dziewczyny pamietajcie, ze Sab Simplex to to samo co Espumisan. Dziala lepiej, bo Niemcy zalecaja podawanie duzo wiekszej dawki niz Polacy. Wystarczy podawac Espumisan w dawce takiej jak w ulotce Sab Simplexu[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Dokładnie to samo też jest infacol, bobotic
 
A ile ja znasz;)? Generalnie zawsze popalanie przyciaga do fajki potem co godzine
A jakies 10 lat.
Ale tak sobie mysle, ze przeciez moj maz tak popala. Kiedyz zucil. Potem zavzal popalac, ale to na prawde bardzo rzadko, nawet nie codziennie. A glownie to przy piciu.
To chyba jednak zalezy od charakteru.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Nie wiem ale to chyba jest na bazie herbatki z koperkiem z tego co kiedys mowila. Lek to na pewno nie jest

0d1ysek2w436ny0c.png
Mówiłaś o kropelkach ż Niemiec to tak mi się skojarzyło, bo sama używałam ich przy synu. Tylko mój kolkowy. Ja akurat żadnych herbatek nie dawalam. Herbatka chyba zla nie jest.

74di4z17irk6mbgl.png

nzjdskjo26st1wtg.png
 
Nie czuję ruchów ciągle i codziennie :( Ale w niektóre dni tak jak dziś jest hiperaktywny :D i Ł czuje tylko mocniejsze kopnięcia, nie czuje wszystkich tych co ja. Ale jeszcze będziemy narzekać, jeszcze trochę wytrzymajmy :)
Ja wczoraj chyba zostalam kopnieta [emoji13][emoji13] trzymalam akurat rece na brzucholu jak lezalam wieczorem w łóżku i poczułam wlasnie jakbu ktos mnie kopnal. Na poczatku znowu myslalam ze bedzie rewolucja w wc ale na szczescie nie było wiec calkiem mozliwe ze to bobas [emoji13][emoji13]

0d1ysek2w436ny0c.png
 
@Jola92 a właśnie się zastanawiałam gdzie się podziewasz pół dnia...! :) Fajnie że sobie odpoczniecie w weekend... tylko jak ty potem forum nadrobisz! :D

Nie no uniem drzewo postac hahaga malnac ale nie Jak kuzynka po asp....
No zobaczymy jak ta moja nicolusia podrosnie jak to bedzie :)

To nawet lepiej jak nie po ASP, to się nauczycielka nie połapie kto rysował :D

Dziewczyny pamietajcie, ze Sab Simplex to to samo co Espumisan. Dziala lepiej, bo Niemcy zalecaja podawanie duzo wiekszej dawki niz Polacy. Wystarczy podawac Espumisan w dawce takiej jak w ulotce Sab Simplexu[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

O, jak to się człowiek całe życie uczy! Nie wiedziałam...!
 
Mówiłaś o kropelkach ż Niemiec to tak mi się skojarzyło, bo sama używałam ich przy synu. Tylko mój kolkowy. Ja akurat żadnych herbatek nie dawalam. Herbatka chyba zla nie jest.

74di4z17irk6mbgl.png

nzjdskjo26st1wtg.png
No mi mowila ze to kropelki dla niemowlakow ale nie lek bo można podawac codziennie. Tak mi to tlumaczyla. Niedlugo u niej będę to zobacze sklad

0d1ysek2w436ny0c.png
 
reklama
Dziewczyny pamietajcie, ze Sab Simplex to to samo co Espumisan. Dziala lepiej, bo Niemcy zalecaja podawanie duzo wiekszej dawki niz Polacy. Wystarczy podawac Espumisan w dawce takiej jak w ulotce Sab Simplexu[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Dokładnie. Ja dawałam Espumisan ale właśnie więcej niż w ulotce. Ale tak nam pediatra kazała dawac
 
Do góry