reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

Apropo kolek to moja przyjaciolka swoim dzieciom daje jakieś kropelki zapobiegawczo tylko nie pamiętam nazwy. Z tego co mowila ze kuzynka jej z Niemiec wysyła

0d1ysek2w436ny0c.png
Sab simplex. Zapobiegawczo moim zdaniem bez sensu. Po co faszerowac dziecko lekami jak nie ma kolek. Jak już to wolałabym probiotyk podać. Zdrowsze dla dziecka.

Dla mnie podobnie jak zapobiegawczo brać apap, bo może głowa mnie rozboli. Jeśli są kolki to ok, ale jak nie ma to po co?

74di4z17irk6mbgl.png

nzjdskjo26st1wtg.png
 
reklama
No chyba, że będziesz miała egzemplarze które same będą wyżywały się artystycznie :) Moje dziecko lubi rysować, ale tak w granicach normy i jak ma do zrobienia jakąś pracę, to szuka u mnie inspiracji :D Ale mimo to chce być architektem jak dziadek i pradziadek, więc łatwo się nie zniechęca :D

Nie no uniem drzewo postac hahaga malnac ale nie Jak kuzynka po asp....
No zobaczymy jak ta moja nicolusia podrosnie jak to bedzie :)
 
Sab simplex. Zapobiegawczo moim zdaniem bez sensu. Po co faszerowac dziecko lekami jak nie ma kolek. Jak już to wolałabym probiotyk podać. Zdrowsze dla dziecka.

Dla mnie podobnie jak zapobiegawczo brać apap, bo może głowa mnie rozboli. Jeśli są kolki to ok, ale jak nie ma to po co?

74di4z17irk6mbgl.png

nzjdskjo26st1wtg.png
Nie wiem ale to chyba jest na bazie herbatki z koperkiem z tego co kiedys mowila. Lek to na pewno nie jest

0d1ysek2w436ny0c.png
 
reklama
Dziewczyny pamietajcie, ze Sab Simplex to to samo co Espumisan. Dziala lepiej, bo Niemcy zalecaja podawanie duzo wiekszej dawki niz Polacy. Wystarczy podawac Espumisan w dawce takiej jak w ulotce Sab Simplexu[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Do góry