reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Nigdy nie byłam u dentysty prywatnie i mam tylko jedna czarna plombe z dzieciństwa a tak to zawsze mam białe od wielu, wielu, wielu lat a teraz w ciąży to i swiatloutwardzalne za darmo

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Pisze tylko co mi powiedzieli w przychodni na NFZ tylko plomby czarne w ramach funduszu woec przerzuciłam się na prywatnego lekarza może gdzieś indziej inaczej
Ola dowiadywałas się ??


16udyx8di9hvrs5t.png
A może lepiej iść do gabinetu, w którym robią i prywatnie i na nfz ( są dni kiedy prywatnie przyjmuja i takie gdy na NFZ) a nie do przychodni? Poszukajcie u siebie takiego gabinetu... Bo ja do przychodni nie chodzę

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
@SzczęśliwaCiężarna mieszkam koło Katowic, nie na żadnych za przeproszeniem zadupiu i z tego co czytam, na różnych forach wszędzie z NFZ są plomby amalgamatowe, za białe jest dopłata, czyli płacisz tak jak za wizytę prywatną. Trochę mnie rażą Twoje dzisiejsze wypowiedzi bo albo się unosisz całkowicie niepotrzebnie albo odnosisz się lekceważąco do naszego zamieszkania. Widocznie akurat u Ciebie dają białe plomby nic tylko się cieszyć, ale jak widać jest to wyjątek.
 
Do góry