reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

1516876993-ae11576cd826a763-aaaaaa.jpeg


Chłopczyk [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
Gratulacje :-)
 
reklama
Doczytalam uff... Nie było mnie od rana a tu tyle zaległości,
Marta gratuluję chłopca :)
Kinga30 super że wszystko jest ok i możesz powoli wracać do normalnego funkcjonowania :)
Ja po obiedzie pojechałam do tesciowej, zrobiłam zakupy i mi tam zeszło :)
 
@_agnieszka_ ja też. Chyba jestem jedyna na tym forum która nie kupiła dla dziecka totalnie nic. Nawet na działy dziecięce nie wchodzę:) Wzdycham tylko na ali i innych stronach:)

Ja też jeszcze nic nie kupiłam, ani co więcej nic a nic nie oglądnęłam :) zajmę się tym jak już będzie wiosna, będzie długi dzień i więcej energii do działania :)
 
Wróciłam całkiem do "żywych" dziś kuchnia serwuje zupę pomidorową (no bo przecież wczoraj był rosół :D) a na drugie zapiekanka ryżowa z kurczakiem, pieczarkami, kukurydzą, brokułami w sosie pieczarkowym zasypana serem :)
Teraz tylko czekam na powrót mojego i wstawiam do piekarnika żeby się wszystko ładnie połączyło :)
1516891404-ef0b21a32ccfe9fe-aaaaaa.jpeg
1516891411-5573254a64b14c96-aaaaaa.jpeg
1516891416-3ba19c09ec3d347e-aaaaaa.jpeg
1516891421-0cf00e4f754dcdbd-aaaaaa.jpeg


p19u3e3k04lxbptw.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Wow, moje smaki :-)
 
reklama
@_agnieszka_ ja też. Chyba jestem jedyna na tym forum która nie kupiła dla dziecka totalnie nic. Nawet na działy dziecięce nie wchodzę:) Wzdycham tylko na ali i innych stronach:)
Nie jesteś, ja też jeszcze nic nie kupiłam :( nawet jednego malutkiego śpioszka nie mam :( A dzisiaj do tego wszystkiego właśnie odkryłam alliexpress i jakie tam są cudeńka piękne :O Wam też się wydaje że są tam takie piękne wzorki śpioszków że w Polsce takich nie ma?
 
Do góry