reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

@Peugeotka36 dzis mam 17tyg1dzien wczoraj aplikacja pokazala mi 18 tydzien. Termin mam 1/2 lipca.
1516604677-f3669dd7a623e832-aaaaaa.png


Dziewczyny znow mam glupie sny. O 4 obudzilam sie bo snilo mi sie ze D mowil ze mnie zdrazdza..... Krecilam sie az w koncu nie wytrzymalam i go obudzilam powiedzialam wszystko co mi sie snilo a na koncu sie pobeczalam. Biedny uspakajal mnie dobre pol godziny. I takim sposobem nie spalismy do 6. A teraz szybko sie zerwalam i lece na badania.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Sny hardcorowe, dobrze, że D cierpliwy ;)

A możesz napisać, co to za apka? :oops:
Ja mam ovuview, ale to bardziej do notowania objawów itd ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
@ookatkaoo1993 mega fajny pomysł na łazienkę, myśle ze taki styl nie znudzi się przez lata :tak:

Dziewczyny niezle sny [emoji2] ja pół nocy budziłam się, turlalam, nie mogłam spać itp. Masakra. Teraz jestem z M. na tomografii i ledwo zyje.

A faceci naprawdę są czasami nieogarnięci- albo raczej idą na łatwiznę jak my jesteśmy obok, tak sobie ostatnio myśle. Po operacji M w ogóle mam wrażenie jakbym miała pół dziecka dodatkowo [emoji849]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki za dobry wynik tomografii :)

A co do nieogarnięcia - chyba o to chodzi, że wiedzą, że nie muszą, i nawet jak facet normalnie jest rozsądny, odpowiedzialny, ogarnięty, itd, to czasem zachowuje się jak dziecko, którego trzeba pilnować żeby zjadło śniadanie... ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Dzień dobry :) Nadrobiłam szybko i zmykam z mamą na przedstawienie chrzesnicy z okazji Dnia Babci :)

A co do facetów, mój chyba wygrał.. Przyszedł z kuchni do sypialni i pyta - Gdzie jest tłuczek do kotletów. Odpowiedziałam, że w kuchni w szufladzie, - Ale w której, są trzy ? - To otwórz po kolei i znajdziesz .... - Jak byś nie mogła mi oszczędzić zachodu . - Człowieku, ja nie mam rentgena :o ... :D

A sen miałam okropny, Cała byłam we krwi, płakałam nie wiedziałam czy poroniłam czy tylko krew leci .. na szczescie zaraz sie obudziłam . W ogóle ostatnio same horrory z dziecmi w roli głownej mi się snią. nie wiem czym to spowodowane :(

To niektóre już 5 miesiąc zaczynają :) Mi dopiero 4 się zaczął :( a brzuch zaczyna od kilku dni twardnieć, aż boli. biore magnez raz dziennie, może to przejściowe ..

Miłego Dnia :)
Takie sny też miałam, masakra, budziła sir przerażona... Parę razy obudziłam się w nocy po takim śnie i bałam się iść do wc....

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
@Peugeotka36 dzis mam 17tyg1dzien wczoraj aplikacja pokazala mi 18 tydzien. Termin mam 1/2 lipca.
1516604677-f3669dd7a623e832-aaaaaa.png


Dziewczyny znow mam glupie sny. O 4 obudzilam sie bo snilo mi sie ze D mowil ze mnie zdrazdza..... Krecilam sie az w koncu nie wytrzymalam i go obudzilam powiedzialam wszystko co mi sie snilo a na koncu sie pobeczalam. Biedny uspakajal mnie dobre pol godziny. I takim sposobem nie spalismy do 6. A teraz szybko sie zerwalam i lece na badania.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

No to jestes w 17 tc ;), usg tez pokazuje 17 nie 18;)
 
W ogóle witam dziewczyny muszę się pochwalić wreszcie sobie sama umyłam włosy bo cały czas nie mogłam [emoji5] mała rzecz a cieszy [emoji5]

Hih to ja wczoraj pazury se zeibilam az mi lepi , raz wiecej sily raz mniej , trza korzystac jak jest sila;)
Dzis wyprostuje wlosy o ile corka pozwoli
Narazie ide na spacer
1516612565-8a895827da0fc5a6-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was brała coś na lekkie infekcje pochwy co można kupić bez recepty? Może infekcja w moim przypadku to za dużo powiedziane bo od wczoraj wieczora czuję bardzo delikatne swędzenie z zewnątrz ale wolę dmuchać na zimne i coś sobie kupić, jedyne co mi przychodzi do głowy to clotrimazolum, ale może Wy możecie polecić coś innego?

Niestety nic bez recepty nie znam...
Mnie gin zalecił Macmiror, ale ja mam dość porządną infekcję i upławy :(
Zacznę brać jak się wylecze z tej infekcji...

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Do góry