reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

hm tez ma z chin, zara tak samo chcociaz ja ostatnio przekonalam sie do naszych polskich firm ktore szyja naprawde jaksciowo super, ale cena duzo wyzsza ale zawsze jest cos za cos
Ja "niestety" bardzo zwracam uwagę, i co się da kupuję polskie - pościel, ręczniki, tkaniny, ubrania te, które się da, koszule nocne ciążowe też mam pl ;)
Wiadomo, że nie wszystko się da, ale jak mam wybór, to wybieram polskie

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Ja "niestety" bardzo zwracam uwagę, i co się da kupuję polskie - pościel, ręczniki, tkaniny, ubrania te, które się da, koszule nocne ciążowe też mam pl ;)
Wiadomo, że nie wszystko się da, ale jak mam wybór, to wybieram polskie

0d1yrjjgtd95fou3.png


ja tez wole polskie i staram sie wspierać nasz rynek, aczkolwiek ciuszki z ali sa ładne i napewno cena kusi
 
No to dopiero masz problem. U nas tez wyszlo bialko jajla, ale w niewielkim stopniu. Glownie to ta laktoza. I tez nie wiadomo czy ta nietolerancja byla od poczatku i sie dopiero teraz tak bardziej ujawnila czy jest to wtorna nietolerancja, powstala wskutek tej diety bezmlecznej przez rok.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Dieta bez glutenu jest meczaca....dla mnie bo musze robic obiad pod Oliwke a no do zup dwa inne makarony. Kopytka itd. Czyli mam drugie tyle roboty. Czasem robie wiecej i mroze a czasem robie dla wszystkich z jej maki. Np. Bartek powiedzial ze zupa o wiele lepiej smakuje z mlekiem kokosowym niz z jogurtem naturalnym odkad pamietam nie uzywam smietany.
A ile twoj maly maly? Sprobuj wpierw z kosmetykami do skory atopowej. U nas przy alergii przy mleku pojawily sie problemy z brzuszkiem.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
W marcu będzie miał 3 latka, na brzuszek nie narzeka[/QUOTE]
A pediatra co podpowiada?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny.. ale miałam do nadrobienia.. ponad 60 stron.. w połowie zgłodniałam, poszłam zjeść a tu kolejne strony przybyły...
byłam wczoraj na wizycie :) tatuś zadowolony, że dzidzie zobaczył ;) wszystko okej, rośniemy. doktorek powiedział że tego co dziewczynki lubią najbardziej nie widać :) także jak narazie moje przeczucia na dziewczynkę się sprawdzają ;) potwierdzimy na połówkowym :laugh2:
 
Jestem po[emoji16][emoji16][emoji16]dzidzia tak dużą że się nie da zmierzyć na cm. Już tylko na wagę. 190 gram. I wychodzi o tydzień starsza niż z OM. Do zapłodnienia nie mogło dojść wcześniej więc po prostu duży dzidziol. No i ..... SYNEK!!!!!
Mąż szczęśliwy. Z tej okazji kupiłam pierwsze body dla malca.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po[emoji16][emoji16][emoji16]dzidzia tak dużą że się nie da zmierzyć na cm. Już tylko na wagę. 190 gram. I wychodzi o tydzień starsza niż z OM. Do zapłodnienia nie mogło dojść wcześniej więc po prostu duży dzidziol. No i ..... SYNEK!!!!!
Mąż szczęśliwy. Z tej okazji kupiłam pierwsze body dla malca.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje [emoji9] kolejny chłopak [emoji4]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Jestem po[emoji16][emoji16][emoji16]dzidzia tak dużą że się nie da zmierzyć na cm. Już tylko na wagę. 190 gram. I wychodzi o tydzień starsza niż z OM. Do zapłodnienia nie mogło dojść wcześniej więc po prostu duży dzidziol. No i ..... SYNEK!!!!!
Mąż szczęśliwy. Z tej okazji kupiłam pierwsze body dla malca.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Super kolejny chłopak! [emoji173] Gratulacje :) Fajnie, że masz podaną wagę bo po wizycie waga mojego mnie niepokoiła, bo wszędzie pisze, ze w 16 tygodniu dziecko powinno ważyć koło 70g a mój miał w 15+1 148g :) Czyli podobnie do Twojego synka, bo on starszy o równy tydzień podczas badania :)
 
Super kolejny chłopak! [emoji173] Gratulacje :) Fajnie, że masz podaną wagę bo po wizycie waga mojego mnie niepokoiła, bo wszędzie pisze, ze w 16 tygodniu dziecko powinno ważyć koło 70g a mój miał w 15+1 148g :) Czyli podobnie do Twojego synka, bo on starszy o równy tydzień podczas badania :)
Dokladnie. Ja mam dziś 16+1. To co podają aplikacje ja traktuje raczej tak z przymrużeniem oka.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry