reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Witam :) my dzis z synkiem pospalismy, mąż przywiózł świeże bułeczki :) tak czy siak miałam przerwę w spania jak codzień :) czy Was też tam męczy sikuw nocy u mnie od tyg jest masakra muszę wstać minimum m 4 razy i mam problem ze zamiast zaparć mam odwrotny skutek, mam tam od początku ciazy
 
reklama
Ooo to widzę, że mamy te same typy :) Ja też póki co chce Hollanda :) Mojemu M wczoraj spodobał się właśnie Tito :) Myślisz, że te spacerówki będą ok? Bo ja się nie znam całkowicie i nie wiem na co zwracać uwagę.

Ja najbardziej zwracam uwagę na to czy można spacerówkę dać na leżąco pol leżąco ile
Jest miejsca
Stelaż jest lekki a koła pompowane do tego ma amortyzację ta wyglada dość przyzwoicie i dziecko wygodnie siedzi wiec ja na 80% będę brała ta firmę


16udyx8di9hvrs5t.png
 
Dziewczyny wpadł mi właśnie w oko nowy wózek tylko nie wiem czy mam pokazywać tutaj czy w wątku z wózkami, żeby nie robić bajzlu :p Pokaże w tamtym wątku, żeby nie śmiecić, więc zerknijcie i powiedzcie co myślicie :)

Nie wiem gdzie jest wątek z wózkami [emoji23] dawaj tu zaraz zobacze


16udyx8di9hvrs5t.png
 
Ja kupowałam bebetto Nico przy starszym i teraz dla tego trzeciego malucha też myślę że starczy. Szkoda mi kasy na nowy wózek wiec mam ten Nico i tak do roku używam tylko tego. Potem mam spacerówkę z cybexa i używałam zamiennie zależne od pory roku pogody. Jak dzieci miały gdzieś 18 msc-y to chowałam bebetto i zostawialam tylko cybexa. Tylko że potem to już wózek awaryjnie używany albo na bardzo duze odległości
 
Dzień dobry :)

@Agatka29 ja jeszcze w nocy nie wstaję, a takie problemy o jakich piszesz miałam na początku, teraz z kolei w drugą stronę właśnie bo muszę brać tardyfenol..
Na początku też tak miałam, przeszło na około miesiąc o znowu... A za każdym razem jak wstaje do WC do później usunąć nie mogę.. Ale cóż trzeba sie przyzwyczaić bo to dopiero poczatki, jak dzidziuś będzie większy to dopiero będzie ucik na pecherz :)
 
reklama
Fajny mi się akurat nie podobają wózki takie prostokątne ale spacerówka tez wyglada ok


16udyx8di9hvrs5t.png
Mnie ta akurat nie kłuje w oczy chociaż też nie przepadam za takimi kwadratowymi, bardziej w nim chodzi mi o spacerówkę bo w końcu dziecku dłużej posłuży :)
Ja kupowałam bebetto Nico przy starszym i teraz dla tego trzeciego malucha też myślę że starczy. Szkoda mi kasy na nowy wózek wiec mam ten Nico i tak do roku używam tylko tego. Potem mam spacerówkę z cybexa i używałam zamiennie zależne od pory roku pogody. Jak dzieci miały gdzieś 18 msc-y to chowałam bebetto i zostawialam tylko cybexa. Tylko że potem to już wózek awaryjnie używany albo na bardzo duze odległości
Ooo a jaką masz spacerówkę z Cybex? Bo mam też upatrzoną wersję 3w1 właśnie Cybex :)
 
Do góry