reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczyny, które są już mamami może mogłybyście polecić jakiś wózek wielofunkcyjny z fajną spacerówką w temacie z wózkami, żeby tutaj nie zaśmiecać? Będę wdzięczna :)

Jeszcze miesiąc do drugiego prenatalnego :)
 
reklama
będę miała niewiele bliżej - jakieś 35-40km... Ale - takie już uroki mieszkania na kompletnym zadupiu w parku krajobrazowym ;)



0d1yrjjgtd95fou3.png

Ja 10 min autem [emoji5][emoji5];)
 
Swoja prowadzącą powinnam powiadomić, jeśli chciałam żeby była przy porodzie, ale myślałam, że mam jeszcze dużo czasu i tak jakoś wyszło, że nie zdążyłam powiadomić...
A szpital daleko, bo w nim moja prowadząca pracowała. W połowie ciąży przeprowadziłam się do innego miasta i przez to miałam daleko do prowadzącej i do szpitala. Ale nie chciałam innego lekarza, bo ona była świetna, taka z powołania.

Teraz za to trafiłam na lekarza, któremu nie ufam. Byłam tu u kilku i niestety, każdy kolejny gorszy...

Napisane na SM-G318H w aplikacji Forum BabyBoom

Prawadzaca to ginko ? Wybacz za pytania bo oczywiscie ja tu nowa
Wiem ze w pl trza wykupic swa polozna dla mnie to masakra jesli ktos biedny np

Kogo musze powiadomic ze rodze tu polozna ginko ?
Uk polozna ale ona nie byla ze mna przy porodzie tylko dwa dni po powrocie do domu dwa msce przychidzila

Porod to tez szybko tam byl bo juz w 35 cc skutek plamienia przez lozysko przodujace wiec stres przyjechalam polezalam dzien na neopatalogi;((nagle ktg 195 i szybkie ciecie

Ale personel super uczyly mnie karmic kp przewijac hih pokazywac bo bylismy 9 dni tam , mila opieka jedzenie ok i gratis
 
Prawadzaca to ginko ? Wybacz za pytania bo oczywiscie ja tu nowa
Wiem ze w pl trza wykupic swa polozna dla mnie to masakra jesli ktos biedny np

Kogo musze powiadomic ze rodze tu polozna ginko ?
Uk polozna ale ona nie byla ze mna przy porodzie tylko dwa dni po powrocie do domu dwa msce przychidzila

Porod to tez szybko tam byl bo juz w 35 cc skutek plamienia przez lozysko przodujace wiec stres przyjechalam polezalam dzien na neopatalogi;((nagle ktg 195 i szybkie ciecie

Ale personel super uczyly mnie karmic kp przewijac hih pokazywac bo bylismy 9 dni tam , mila opieka jedzenie ok i gratis
Tak prowadząca to ginekolog. Ogólnie nikogo nie trzeba powiadamiać, że się rodzi. Jedziesz do szpitala i tam masz opiekę. Ja miałam swoją powiadomić, bo miała być przy porodzie. A czy swoją położną trzeba informować to nie wiem, bo nie miałam.

Napisane na SM-G318H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Ja mam upatrzony camarelo sirion. Jeżeli chodzi o hm to czasami tam body kupowałam, wszelkie spodnie, spódniczki odpadają bo są szerokie w pasie a moja chuda jak przecinek ale wzrost kupuje na 140,146. Z Pepco bardzo lubię i jeszcze mi się nic nie stało ani ze spodniami ani z bluzkami, body tam nie kupowałam. Uwielbiam smyka i tam dużo kupuje
 
Dziewczyny wpadł mi właśnie w oko nowy wózek tylko nie wiem czy mam pokazywać tutaj czy w wątku z wózkami, żeby nie robić bajzlu :p Pokaże w tamtym wątku, żeby nie śmiecić, więc zerknijcie i powiedzcie co myślicie :)
 
reklama
Do góry