reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

To wiekiem to sie akurat nie przejmuje, bo to ma najmniejsze znaczenie. Nie rozumiem w ogole po co to biora pod uwage.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Bo ryzyko wad wzrasta wraz z wiekiem matki :)
 
reklama
Ja tez blagam o Wasze czarodziejskie kciuki na jutro :) Mam wizyte z prenatalnymi, plus odbior wynikow krzywej cukrowej i tsh. Stresujacy dzien mnie czeka. Wyniki o 9.30, lekarz 10.00.

xrotgov3q3o4y33i.png
Będzie dobrze :) Kciuki ;)
I ja też bardzo proszę o kciuki na jutro - rano wizyta... :O
Napiszę zaraz po... ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
Trzymam kciuki :)
Ja za 5 minut koncze prace :blink: spie max 6-7 h i jeszcze w nocy wstaje siusiu. Wiec nie jestes sama ;)
Ja też muszę wstawać raz na siusiu w nocy.
Poważnie??? U nas wszyscy uciekają z wodzislawia


16udyx8di9hvrs5t.png
To trochę tak jak u nas w Siemianowicach, niby słyszy się niepochlebne opinie o szpitalu a jednak dużo osób w nim rodzi, słyszałam też opinie, że jest jest inaczej traktowanym (czyt. lepiej) jeśli jest się pacjentką ordynatora. Sama nie planowałam u mnie rodzić ale na szybko szukałam lekarza prowadzącego po tej mojej przykrej wizycie u gina z nfz i akurat jakoś tak trafiło, że do ordynatora był najszybszy termin więc wybór padł na niego, ale póki co jestem zadowolona :) Mam nadzieję, że nic się nie zmieni. Tym zbiegiem okoliczności mimo tego, że zawsze mówiłam, że w moim szpitalu rodzić nie będę to chyba przy nim pozostanę. Zawsze to jakaś znajoma twarz na oddziale, która zna całą moją ciąże.
 
Witam z rana ,wy babeczki spac nie mozecie aja spie jak zabita. Nawet sie nie obudzilam jak D z pracy o 23 wrocil. A rano wstaje nieprzytomna. Jak to dobrze ze dzis piatek i jutro pospie sobie dluzej.
Trzymam kciuki za wasze dzisiejsze wizyty,dajcie znac co i jak !

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powodzenia na wizytach. [emoji4]

Dziewczyny może wiecie, które testy są lepsze harmony czy Nifty. Czy są tak samo miarodajne?

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się wogole już nie sugeruje lekarzem który pracuje w szpitalu gdzie mam rodzic przy prodzie była tylko położna on przyszedł już po zapytać czy wszystko Ok woec teraz już nie patrzyłam czy lekarz pracuje w szpitalu czy nie wole w położna zainwestować co do szpitala u nas w Wodzisławiu to właśnie najmniej urodzeń tam jest często dzieci po prodzie były zarażone jakaś bakteria dużo negatywnych opinii ja pierwsza córkę rodziłam w rydultowach w miejscowości obok i było naprawdę fajnie i dobrze i tam najwiecej dzieci się rodziło przyjeżdżały babki z zor rybnika Raciborza niestety oddział położniczy zamknęli dlatego teraz szukam innego szpitala narazie przekonują mnie Gliwice bo tam można mieć swoją położna swój pokój osobny moje koleżanki tam rodziły i bardoz chwaliły zobaczymy jk bedzoe


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Rozmawiałam wczoraj z siostrą czy ma jeszcze ubranka po siostrzenicy bo nie byłam pewna czy ich czasem nie wydała komuś, ale na szczęście nie :) W dodatku ma ich podobno tyle, że sama mi nie da rady ich przywieźć :p Więc może jutro się po nie wybierzemy bo już nie mogę się doczekać, żeby je poprzeglądać :) Jutro zapowiada się pracowity dzień :-D
 
reklama
Ja się wogole już nie sugeruje lekarzem który pracuje w szpitalu gdzie mam rodzic przy prodzie była tylko położna on przyszedł już po zapytać czy wszystko Ok woec teraz już nie patrzyłam czy lekarz pracuje w szpitalu czy nie wole w położna zainwestować co do szpitala u nas w Wodzisławiu to właśnie najmniej urodzeń tam jest często dzieci po prodzie były zarażone jakaś bakteria dużo negatywnych opinii ja pierwsza córkę rodziłam w rydultowach w miejscowości obok i było naprawdę fajnie i dobrze i tam najwiecej dzieci się rodziło przyjeżdżały babki z zor rybnika Raciborza niestety oddział położniczy zamknęli dlatego teraz szukam innego szpitala narazie przekonują mnie Gliwice bo tam można mieć swoją położna swój pokój osobny moje koleżanki tam rodziły i bardoz chwaliły zobaczymy jk bedzoe


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja właśnie słyszałam opinie, że położna w moim szpitalu są do rany przyłóż, co innego lekarze.
 
Do góry