reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Uroki tego, że tak późno mam termin. Teraz mi się dłuży, że tak późno prenatalne, a na koniec, że wszystkie urodziły a ja dalej się tocze[emoji23]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj to to akurat nie jest przesadzone [emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Ja dziś chciałam kupić spodnie, ale jak już wczoraj pisałam mam zakupofobie. Weszłam do galerii, zobaczyłam tłumy i ucieklam. Brawo ja! Kupiłam grubsze rajstopy, więc będę chodzić w sukience, bo nie umiem nosić już moich spodni. No i pozostaje mi allegro :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Jesteśmy po. Dzidzia ma już 7cm :) Jeszcze nie wiadomo czy Staszek czy Laura. Wyniki pappa przyszły na czas więc mam klarowne wyniki zgrane z usg. Ryzyko skorygowane : trisomia 21 1:13869 trisomia 18 1:20000 trisomia 13 1:20000. Więc ryzyko malutkie :) Wiek ciąży wg usg 13+1 a termin 04.07. Ma wszystkie rączki nóżki paluszki, żołądek, pęcherz itp. Jestem dużo spokojniejsza, ale następna wizyta dopiero 26.01 bo ciąża wzorowa :D Umre ze stresu do tego czasu :D
To super, ze dzidzia zdrowa [emoji5] Ja mam teraz wizyte 23.01 i tez nie wiem jak dotrwam [emoji53]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Jestem ciągle pod wrażeniem, że z takiego malutkiego groszka zrobiło się dziecko, które tak bardzo w brzuszku jest aktywne :) Zakochałam się jak widziałam, że tak wymachuje tymi malutkim nóżkami i rączkami [emoji7]
Twoj pierwszy dzidzius?a dopiero potem jest super jak juz nie jest w brzuszku kazdy usmiech, potem wyglupy, albo jak cie zlapie mocno za szyje to jest boskie
 
reklama
Hej ja od tyg nie plamie. Codziennie síę boje ze znow to sie zacznie. Bardzo dobrze sie czuje. Az to mnie przeraza. Trzymam za Ciebie kciuki. Gdy mialam plamienia nie robilam nic a nic. A wczoraj po tyg spokoju nawet wybrałam sie na wyprze do zary. To byla zaglada. Ale ciekawosc mi nie dala bo tam pracuje:p. Kupilam pare szmat, dla siebie dwie rzecY o roz wieksze I tak poprawilam sobie nastroj
Trzymam kciuki, żeby już plamienia nie wróciły :)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Do góry