reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Wszystkie już miałyscie lub będziecie miały prenatalne? Ja na normalną wizytę ide 4 stycznia i pewnie dopiero wtedy umowie się na prenatalne. Jakoś wierzę, że będzie dobrze.[emoji6]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi powiedziala polozna, ze po swietach wysla list z data i godzina, ale jeszcze nie dostalam, pewnie wyjdzie w polowie stycznia dopiero. Mam nadzieje, bo lecimy na tydzien do Mediolanu i wkurze sie jak bedzie akurat na ten czas, nienawidze przekladac wizyt.
 
reklama
Wiecie dziewczyny odkąd przestały męczyć mnie mdlosci to zajadam się ciągle słodkim
Ja to samo! Została nam ogromna siatka słodyczy po swiętach i się zastanawialismy czy do porodu damy radę to zjeść, a teraz to nie wiem czy coś z tego zostanie do następnej wizyty bo co chwila coś jem :D A na wadze bilans cały czas 0, jestem w szoku że nawet po świętach udało mi się to utrzymać :)
 
Jakie dobre wiesci z wizyt :) super sie czyta.

Ja ze stresu latam ciagle do toalety...do jutra musze sie ogarnac, bo to moj ostatni dzien w pracy. Jeszcze tylko bal sylwestrowy i moge sie spakowac do szpitala.
 
Ja to samo! Została nam ogromna siatka słodyczy po swiętach i się zastanawialismy czy do porodu damy radę to zjeść, a teraz to nie wiem czy coś z tego zostanie do następnej wizyty bo co chwila coś jem :D A na wadze bilans cały czas 0, jestem w szoku że nawet po świętach udało mi się to utrzymać :)
Ja przez mdlosci miałam -3kg ale teraz przez te slodkości pewnie już coś podskoczylo musze się zważyć a znasz już może plec?
 
@Nowaja16 ja w pierwszej ciąży obzerałam się słodkim i na mięso nie mogłam patrzeć i wyszedł syn. Ale jak masz przeczucie na dziewczynkę to trzymam kciuki, żeby tak było.
Ja znowu stawiam na chłopaka. Choć jak mnie przeczucie myli to też się nie obrazę [emoji23]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przez mdlosci miałam -3kg ale teraz przez te slodkości pewnie już coś podskoczylo musze się zważyć a znasz już może plec?
Nie jeszcze :) ja czuję chłopca bo mówię o dziecku w płci męskiej, moj mąż też mówi że czuje że będzie pierworodny. Za 4 tyg się pewnie dowiemy :)
 
@Nowaja16 ja w pierwszej ciąży obzerałam się słodkim i na mięso nie mogłam patrzeć i wyszedł syn. Ale jak masz przeczucie na dziewczynkę to trzymam kciuki, żeby tak było.
Ja znowu stawiam na chłopaka. Choć jak mnie przeczucie myli to też się nie obrazę [emoji23]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Może i być chłopczyk tez się nie obrazę najważniejsze żeby było zdrowe i żebym w końcu została mama :) mam takie przeczucie może dlatego że wcześniej byłam w ciąży z córeczka
 
Jakie dobre wiesci z wizyt :) super sie czyta.

Ja ze stresu latam ciagle do toalety...do jutra musze sie ogarnac, bo to moj ostatni dzien w pracy. Jeszcze tylko bal sylwestrowy i moge sie spakowac do szpitala.
Nie wiesz jak dużo czasu spędzisz w szpitalu? Wszystkie tu będziemy trzymać za Ciebie kciuki :)
 
reklama
Nie jeszcze :) ja czuję chłopca bo mówię o dziecku w płci męskiej, moj mąż też mówi że czuje że będzie pierworodny. Za 4 tyg się pewnie dowiemy :)
No to zobaczymy czy nasze przeczucia się sprawdza :) ja mam prenatalne 2 stycznia to będzie 13 tydzień i 4 dzień liczę ze coś juz lekarz ujrzy chociaż w pierwszej ciąży na tych pierwszych prenetalnych lekarz powiedział ze będzie chłopczyk a na polowkowych wyszła dziewczynka :D
 
Do góry