reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ale to nie jest tak, że u dziewczynek byś tego nie widziała tylko u dziewczynek jest równolegle z kregoslupem a u Ciebie idzie pod kątem 30 stopni

f2w39n7303c24ozn.png

A ty masz cos z medycyna? Bo ja tylko pielegniarstwo ale na usg plodu sie nie znam ;) pisze 3*4 zadne usg 13tc nie da ci pewnosvi plci tylko badania nifty ktore robi sie bardziej pod katem chorob ktore moga byc pws itd przy okazji daje wyniki chromosomow XX lub xyy wiec dowiem sie niedlugo
 
reklama
@Agatka29 Szew moze byc sciagniety w kazdej chwili, za pierwszym razem mialam skurcze nie do zatrzymania i krwawienie. Ale planowo u mnie sciagnac chca w 34 tygodniu. Wtedy szyjka ma szanse przygotowac sie do porodu.
Licze, ze to lozysko zawedruje w gore w te kilka dni... inaczej groza mi plamienia, krwotoki i lezenie w szpitalu. Beda musieli zdjac szew a szyjka wtedy nie da rady :/ :/ Albo nie beda chcieli zalozyc przez umiejscowienie lozyska i bedziemy czekac. U mnie kazdy tydzien ma znaczenie....


Trzymam kciuki wierzę że wszystko będzie dobrze :*
 
A ty masz cos z medycyna? Bo ja tylko pielegniarstwo ale na usg plodu sie nie znam ;) pisze 3*4 zadne usg 13tc nie da ci pewnosvi plci tylko badania nifty ktore robi sie bardziej pod katem chorob ktore moga byc pws itd przy okazji daje wyniki chromosomow XX lub xyy wiec dowiem sie niedlugo
1514472242-d45129feb8f08c93-aaaaaa.jpeg
doksztalcilam się na internecie [emoji16]
1514472270-bcf16410c233f3c6-aaaaaa.jpeg


f2w39n7303c24ozn.png
 
A ty masz cos z medycyna? Bo ja tylko pielegniarstwo ale na usg plodu sie nie znam ;) pisze 3*4 zadne usg 13tc nie da ci pewnosvi plci tylko badania nifty ktore robi sie bardziej pod katem chorob ktore moga byc pws itd przy okazji daje wyniki chromosomow XX lub xyy wiec dowiem sie niedlugo
Interesowalam się tym więc trochę czytałam [emoji39]

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Do góry