reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

A jaki masz aktualny termin porodu?
7.07 z usg :)

p19u3e3kqm97rp7x.png

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Haha, ciekawe czy sie sprawdzi [emoji5] Corka chce siostre [emoji6] A z tym Szymonkiem to jeszcze takie nie przesadzone, bo na razie mi sie to imie najbardziej podoba. Reszta jeszcze nie zdecydowana. Za to dla dziewczynki chyba imie przesadzone: Emilka [emoji3]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Ja też tak dam córce jeśli będzie dziewczynka :) od wielu lat mi się podoba :)

f2w39n7303c24ozn.png
 
1514465997-b402a81fb7418a16-aaaaaa.jpeg

Śmiać mi się chce bo myślałam, że może płeć będzie a tu ledwo głowę widać [emoji2][emoji2][emoji2] myślę, że fałdki na brzuchu zrobiły swoje [emoji2]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
Gratulacje ! [emoji11] Najważniejsze, że bobas rozwija się prawidłowo, a płeć napewno poznasz na kolejnym USG :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się boję, że u mnie przeszkodą jest ta macica, dziś się muszę dopytać czy to, że jest cofnięta do tyłu to znaczy, właśnie to tyłozgięcie.
Ja w szpitalu dowiedziałam się, że mam macicę cofnięta bardzo do tyłu, lekarz mi nigdy o tym nie mówił, a w szpitalu zwrócili na to uwagę właśnie ;)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do rozstępów to ja od paru lat mam na piersiach bo mi nagle w 3 miesiace urosły o 2 rozmiary! na tyłku, biodrach, wewnętrzna strona ud a nawet na plecach bo będąc w podstawówce za szybko uroslam do góry i skóra nie zdążyła :D Mój Łukasz je lubi i mowi że ma swojego tygrysa :) Nos miałam złamany 3 razy ani śladu nie ma :) wole te rozstępy niż jak by miała chodzić z nosem wygiętym w jedną stronę :D
 
reklama
Co do rozstępów to ja od paru lat mam na piersiach bo mi nagle w 3 miesiace urosły o 2 rozmiary! na tyłku, biodrach, wewnętrzna strona ud a nawet na plecach bo będąc w podstawówce za szybko uroslam do góry i skóra nie zdążyła :D Mój Łukasz je lubi i mowi że ma swojego tygrysa :) Nos miałam złamany 3 razy ani śladu nie ma :) wole te rozstępy niż jak by miała chodzić z nosem wygiętym w jedną stronę :D


To było teraz dobre. Ty jesteś aparatka zawsze mnie rozsmieszysz :D . A co do rozstępów to też mam skórę której to taka "uroda " moja mama też więc pewnie nieunikne rozstępów Ale powiem szczerze że jakoś strasznie mnie to niestresuje dzidzia najważniejsza :)
 
Do góry