reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ale tak czytam patrze te wyrostki to rzecxewisvie ja synek a kolezanka emilke ma;))
Hehe, sie okaze za jakis czas [emoji3]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Jak patrzę na Twoje zdjęcie to nie jestem tego akurat pewna bo jak patrze na koniec pleców Twojego Malucha to jest dość rownolegle

f2w39n7303c24ozn.png
Mnie też wygląda bardziej na dziewczynkę ;)

Ciekawe, czy u mnie na usg będzie już coś widać? Mam (dopiero...) 5.01 (to będzie 13tc4d)
Prenatalne miałam za wcześnie.. ;)

Zartujemy czasem z mężem, on mówi, że chłopak, ja, że dziewczynka, ale najważniejsze, żeby Kruszynka była zdrowa....

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Mnie też wygląda bardziej na dziewczynkę ;)

Ciekawe, czy u mnie na usg będzie już coś widać? Mam (dopiero...) 5.01 (to będzie 13tc4d)
Prenatalne miałam za wcześnie.. ;)

Zartujemy czasem z mężem, on mówi, że chłopak, ja, że dziewczynka, ale najważniejsze, żeby Kruszynka była zdrowa....

0d1yrjjgtd95fou3.png
My też się z moim droczymy [emoji16] ja za dziewczynka on za chłopcem [emoji16] lekarz nic jeszcze nie mówił więc to takie moje domysły jak patrze na sposoby rozpoznawania płci [emoji16] prenatalne mam 9 stycznia bo liczę na obecność pewnego lekarza a tylko w tym dniu jest szansa, że bedzie :) bo tak to bym szła 3 stycznia

f2w39n7303c24ozn.png
 
@Agatka29 Szew moze byc sciagniety w kazdej chwili, za pierwszym razem mialam skurcze nie do zatrzymania i krwawienie. Ale planowo u mnie sciagnac chca w 34 tygodniu. Wtedy szyjka ma szanse przygotowac sie do porodu.
Licze, ze to lozysko zawedruje w gore w te kilka dni... inaczej groza mi plamienia, krwotoki i lezenie w szpitalu. Beda musieli zdjac szew a szyjka wtedy nie da rady :/ :/ Albo nie beda chcieli zalozyc przez umiejscowienie lozyska i bedziemy czekac. U mnie kazdy tydzien ma znaczenie....
Na pewno będzie dobrze wierzę w to mocno i tego Ci z całego serca życzę :)
 
Dzidzia była dzisiaj niegrzeczna na prenatalnych bo układała się pionowo. Musiałam zjeść coś słodkiego i spacerować. Dopiero za 4 razem ułożyła się jak trzeba hehe. Wszystko na szczęście jest dobrze :) płci nie było widać
 

Załączniki

  • IMG_20171228_161633.jpg
    IMG_20171228_161633.jpg
    72,4 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Do góry