reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

A możecie wrzucić linka? Mam nadzieję, że za jakiś czas nie będę musiała już leżeć, to się nowe spodnie przydają ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png

Link do: getry leginsy LEGGINSY CIĄŻOWE ZIMOWE ciepłe S 36


16udyx8di9hvrs5t.png
 
reklama
Ja kiedyś mieszkałam w UK i często latalam na zakupy, lubiłam to. Parę lat temu mi coś odbiło i jak mam coś kupić to się najpierw 3 miesiące nastawiam psychicznie, a potem wybieram godzinę żeby było jak najmniej ludzi i próbuje coś kupić w maksymalnie pół godziny i w max 3 sklepie, bo potem już z nerwów nic nie kupię ;)

Hihi.. to z tym mam podobnie. Jak jade na zakupy to wole jak najszybciej tak kolo 10 rano, bo w porze lunchu juz sa tlumy. A ja nie znosze przeciskac sie przez ludzi, nic spokojnie nie moge popatrzec itp :errr::rolleyes:
 
Dziewczyny jestem juz po. Dzidzia piekna i zdrowa [emoji3]
5.5 cm, raczki, nozki, zoladek, nerki, pepowina unaczyniona. No i serduszko 160 u/' [emoji3] Ryzyko wad niskie.

Z racji tego, ze mam skonczone 35lat dostalam skierowanie na pappa, wiec zrobie. Jutro mam przyjsc do niego do kliniki na 14.00. I dzieki temu polowkowe tez bede miala u niego za darmo [emoji3]
Fotke wkleje wieczorkiem.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Super [emoji16][emoji16] same dobre wiadomosci oby już nam tak szło do końca :)

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Do góry