reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny jestem juz po. Dzidzia piekna i zdrowa [emoji3]
5.5 cm, raczki, nozki, zoladek, nerki, pepowina unaczyniona. No i serduszko 160 u/' [emoji3] Ryzyko wad niskie.

Z racji tego, ze mam skonczone 35lat dostalam skierowanie na pappa, wiec zrobie. Jutro mam przyjsc do niego do kliniki na 14.00. I dzieki temu polowkowe tez bede miala u niego za darmo [emoji3]
Fotke wkleje wieczorkiem.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Cudownie!!!! Gratulacje

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem juz po. Dzidzia piekna i zdrowa [emoji3]
5.5 cm, raczki, nozki, zoladek, nerki, pepowina unaczyniona. No i serduszko 160 u/' [emoji3] Ryzyko wad niskie.

Z racji tego, ze mam skonczone 35lat dostalam skierowanie na pappa, wiec zrobie. Jutro mam przyjsc do niego do kliniki na 14.00. I dzieki temu polowkowe tez bede miala u niego za darmo

Swietne wiadomosci. Super !!!
 
Dziewczyny jestem juz po. Dzidzia piekna i zdrowa [emoji3]
5.5 cm, raczki, nozki, zoladek, nerki, pepowina unaczyniona. No i serduszko 160 u/' [emoji3] Ryzyko wad niskie.

Z racji tego, ze mam skonczone 35lat dostalam skierowanie na pappa, wiec zrobie. Jutro mam przyjsc do niego do kliniki na 14.00. I dzieki temu polowkowe tez bede miala u niego za darmo [emoji3]
Fotke wkleje wieczorkiem.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Wspaniałe wiadomości! Gratuluję! :*
 
Dziewczyny jestem juz po. Dzidzia piekna i zdrowa [emoji3]
5.5 cm, raczki, nozki, zoladek, nerki, pepowina unaczyniona. No i serduszko 160 u/' [emoji3] Ryzyko wad niskie.

Z racji tego, ze mam skonczone 35lat dostalam skierowanie na pappa, wiec zrobie. Jutro mam przyjsc do niego do kliniki na 14.00. I dzieki temu polowkowe tez bede miala u niego za darmo [emoji3]
Fotke wkleje wieczorkiem.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Super :D

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Dziewczyny jestem juz po. Dzidzia piekna i zdrowa [emoji3]
5.5 cm, raczki, nozki, zoladek, nerki, pepowina unaczyniona. No i serduszko 160 u/' [emoji3] Ryzyko wad niskie.

Z racji tego, ze mam skonczone 35lat dostalam skierowanie na pappa, wiec zrobie. Jutro mam przyjsc do niego do kliniki na 14.00. I dzieki temu polowkowe tez bede miala u niego za darmo [emoji3]
Fotke wkleje wieczorkiem.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Super, że wszystko dobrze [emoji4][emoji4][emoji4]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
@Margana super że dobre wiadomości :) Ogólnie gratuluję udanych wizyt dziewczyny :) Co do PAPPA to też wlaśnie słyszałam że przekłamuje :/ i niepotrzebnie można się zdenerwować :/ ja robię NIFTY, lekarka polecała mi jeszcze Panoramę, ale tam chyba nie sprawdzają płci, wiecie może coś na ten temat?

Byłam dzisiaj chwilę w centrum handlowym, meeeega tłumy... chyba nie jestem takim zakupoholikiem jak myślałam, bo szybko stamtąd uciekłam. Zerknę lepiej co jest w sklepach internetowych ;)
 
@Margana super że dobre wiadomości :) Ogólnie gratuluję udanych wizyt dziewczyny :) Co do PAPPA to też wlaśnie słyszałam że przekłamuje :/ i niepotrzebnie można się zdenerwować :/ ja robię NIFTY, lekarka polecała mi jeszcze Panoramę, ale tam chyba nie sprawdzają płci, wiecie może coś na ten temat?

Byłam dzisiaj chwilę w centrum handlowym, meeeega tłumy... chyba nie jestem takim zakupoholikiem jak myślałam, bo szybko stamtąd uciekłam. Zerknę lepiej co jest w sklepach internetowych ;)
O nieee tłumy??? A ja mam taką zakupofobię, że słabo mi jak wchodzę do CH. Nienawidzę zakupów, a jak widzę tłum to uciekam gdzie pieprz rośnie :( A muszę kupić spodnie bo się w żadne nie mieszczę.

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
O nieee tłumy??? A ja mam taką zakupofobię, że słabo mi jak wchodzę do CH. Nienawidzę zakupów, a jak widzę tłum to uciekam gdzie pieprz rośnie :( A muszę kupić spodnie bo się w żadne nie mieszczę.

p19uqqmzxqi22hcj.png


Zamow sobie może te co dziewczyny polecają podobno są świetne ja zamówiłam , już przyszły ale na adres polski dopiero jak brat będzie wracał to mi je tutaj przywiezie:)
 
Do góry