reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

IMG-20171227-WA0002-907x1612.jpeg a to zdjęcie z dzisiaj
 

Załączniki

  • IMG-20171227-WA0002-907x1612.jpeg
    IMG-20171227-WA0002-907x1612.jpeg
    225,9 KB · Wyświetleń: 131
reklama
@Margana super że dobre wiadomości :) Ogólnie gratuluję udanych wizyt dziewczyny :) Co do PAPPA to też wlaśnie słyszałam że przekłamuje :/ i niepotrzebnie można się zdenerwować :/ ja robię NIFTY, lekarka polecała mi jeszcze Panoramę, ale tam chyba nie sprawdzają płci, wiecie może coś na ten temat?

Byłam dzisiaj chwilę w centrum handlowym, meeeega tłumy... chyba nie jestem takim zakupoholikiem jak myślałam, bo szybko stamtąd uciekłam. Zerknę lepiej co jest w sklepach internetowych ;)

U Nas tez pelno ludzi I pelno wyprzedazy, chociaz sobie kupilam tylko ciazowa bluzeczke :laugh2:
Wiecej kasy poszlo na Meza, a najwiecej na moje kochane Sloneczka.

Nagini84 - ja kiedys tylko wchodzac do sklepu to od razu robilo mi sie slabo, myslalam, ze zemdleje, bo swiatla ostre, a to ludzi wiele. Teraz dzieki Bogu moge przebywac w sklepach bez problemu :happy2:

Onaszczesliwa2018 - sliczny maluszek
 
O nieee tłumy??? A ja mam taką zakupofobię, że słabo mi jak wchodzę do CH. Nienawidzę zakupów, a jak widzę tłum to uciekam gdzie pieprz rośnie :( A muszę kupić spodnie bo się w żadne nie mieszczę.

p19uqqmzxqi22hcj.png

Polecam leginsy które zamówiłam na Allegro są super i jakościowo i fajne ciepłe od środka jestem mega zadowolona


16udyx8di9hvrs5t.png
 
U Nas tez pelno ludzi I pelno wyprzedazy, chociaz sobie kupilam tylko ciazowa bluzeczke :laugh2:
Wiecej kasy poszlo na Meza, a najwiecej na moje kochane Sloneczka.

Nagini84 - ja kiedys tylko wchodzac do sklepu to od razu robilo mi sie slabo, myslalam, ze zemdleje, bo swiatla ostre, a to ludzi wiele. Teraz dzieki Bogu moge przebywac w sklepach bez problemu :happy2:

Onaszczesliwa2018 - sliczny maluszek
Ja kiedyś mieszkałam w UK i często latalam na zakupy, lubiłam to. Parę lat temu mi coś odbiło i jak mam coś kupić to się najpierw 3 miesiące nastawiam psychicznie, a potem wybieram godzinę żeby było jak najmniej ludzi i próbuje coś kupić w maksymalnie pół godziny i w max 3 sklepie, bo potem już z nerwów nic nie kupię ;)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
Do góry