reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja probowalam wielu potraw [emoji16] wszystkiego mało a i tak się objadlam :) brzuszek już u mnie widać :) w sukience wszyscy zauważyli, że się pojawil:)

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Ja wczoraj miałam apetyt ale zjadłam trochę i znów się czułam pełna za dziś w nocy 4 razy wstawałam siku..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Życzymy Wam zdrowych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia.
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
napełni Wasze serca spokojem i radością.
Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka
towarzyszy Wam przez całe Wasze życie,
a szczere i najpiękniejsze Bożonarodzeniowe
życzenia spełniają się w każdym momencie.
Życzą
Karolina I Łukasz


eikt3e3k96x30qte.png
 
Ja probowalam wielu potraw [emoji16] wszystkiego mało a i tak się objadlam :) brzuszek już u mnie widać :) w sukience wszyscy zauważyli, że się pojawil:)

f2w39n7303c24ozn.png
Haha, no u mnie tez w sukience juz byl lekko zaokraglony [emoji5]

My powiedzielismy wszystkim o ciazy. Byli w lekkim szoku. Mama mowila, ze myslala, ze juz sie nie zdecydujemy na drugie [emoji6] Wszyscy siw ciesza oczywiscie. [emoji3]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Ja zjadłam niby wszystkiego po odrobinie, ale o tak objętosciowo było tego więcej niż zazwyczaj...
No i niestety efekty były :( jak poszłam do WC ze stolcem to znowu zaczęłam mocniej plamić... ;(
Niby się uspokoiło trochę, ale wracając od rodziców zamiast do domu pojedziemy na IP... :(

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Do góry