reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

I mam wkoncu murzynka z dużą ilością polewy czekoladowej [emoji4][emoji4][emoji4]. Wybaczcie ten uwalony papier ale trochę polewa mi sciekala. ..[emoji53]
Już jest git [emoji16]
1514063123-3a86f4f6a7ee00aa-aaaaaa.jpeg


w4sqgzu395zb6ngs.png
 
reklama
U mnie był 9 tc i organizm nie chciał niestety sam poronić :( na razie nie mam siły na nic :( siedzę, płacze i myślę o groszku, ale trochę czasu i się jakoś pozbieram, myślałam, że mój mąż będzie trochę silniejszy, ale płacze ze mną, kolejna ciąża będzie pełna obaw :( najbardziej boje się żeby sytuacja się nie powtórzyła, a ty robiłaś jakieś badania po poronieniu ? Po jakim czasie udało ci się zajść w ciążę ponownie ?

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Długo mi to zajęło, ale bardziej z powodu trybu życia, pracy, delegacji moich lub męża w kiepskich terminach przed owu itd.
Badań nie robiłam, poza standardowymi, ale mocno podskoczyło mi tsh (mam niedoczynność)

Trzymaj się jakoś.... Będzie dobrze....

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Ej no litosci z tymi ciastami, niektorzy maja cukrzyce [emoji53] [emoji52]

7u22gzu3fqrpf7u3.png
Hmmm, niestety nie ma zdjęć moich ciast, bo w te święta nie piekę, ale zapewniam, że moje byś mogła jeść ;)
(mam cukrzyków w rodzinie, a sama wyeliminowałam cukier z diety parę lat temu) jedynie do drożdżowego daję łyżkę na 0,5kg mąki, bo z czegoś drożdże muszą rosnąć, a na ksylitolu/stewii nie urosną ;)
generalnie słodzę daktylami, ale przy cukrzycy też w większej ilości odpadają, no i przede wszystkim jak się nie słodzi, to też ciasta są dużo mniej słodkie ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Aha ok chciałam właśnie się dowiedzieć ile to powinno trwać około :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Samego takiego mocniejszego krwawienia tzn tyle co podczas pierwszego lub drugiwgo dnia okresu to mialam 4 dni potem stopniowo mniej az w koncu ostatnie 5 dni to brazowe i kawkowo mleczne plamienia. Tak ze od wczoraj mam czysto już :-) dzisiaj 14 dzien po zabiegu.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Będę się starała chociaż je przetrwać :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Zobaczysz kochana że nie będzie tak źle. Ja zamierzam kazde pytanie typu jak sie czuje czy jak to znoszę ignorowac bo takie pytania dzialaja na mnie jak plachta na byka. Szczegolnie jak zadaje je moja wlasna matka. Takie mamy rozne charaktwry ze szok. Ja sie calkowicie w ojca wdalam jesli o charakter chodzi.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Takie głupie pytanie... Jak się depilujecie..? Przed ciążą normalnie depilatorem elektrycznym, ale nie wiem, czy w ciąży nie ma jakiś przeciwwskazań...
Teoretycznie nie powinno być, ale ja już całkiem zgłupiałam.....

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Takie głupie pytanie... Jak się depilujecie..? Przed ciążą normalnie depilatorem elektrycznym, ale nie wiem, czy w ciąży nie ma jakiś przeciwwskazań...
Teoretycznie nie powinno być, ale ja już całkiem zgłupiałam.....

0d1yrjjgtd95fou3.png
Ja cala pierwsza ciaze normalnie depilatorem. Tetaz tez [emoji5]
Jak Cie nie podraznia to nie ma przeciwwskazan.


Masakra jakas, od 6.00 probuje usnac i nie moge [emoji53]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Do góry