reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Życzę wszystkim przyszłym mamusią zdrowych , spokojnych , radosnych i spędzonych w gronie najbliższych i tych których kochacie Świąt Bożego Narodzenia [emoji8] niech te święta będą wyjątkowe [emoji178]




A ja dziś miałam pierwsze przytulanko z kibelkiem. Od kilku dni mi się tak kumulowalo że dziś juz nie wytrzymałam. No i teraz znowu poczułam okropny głód. .m eh jak tak dalej będzie to do końca ciąży chyba z 30 kg na plusie będzie [emoji54][emoji54] najważniejsze że poza tym dobrze się czułe . Miłego dnia życzę kochane [emoji8][emoji8]

f2w3yx8ddqkwmvgt.png
 
reklama
Idą święta, widać gości -
Wydłub z karpia wszystkie ości.
Powyjadaj z barszczu uszy.
A gdy Cię za bardzo suszy,
Siądź wygodnie z flachą wina,
I obejrzyj dziś Kevina.

Wesołych Świąt życzy Patrycja z Mężem oraz Juleczka [emoji5]


w4sqgzu395zb6ngs.png
Ta flacha wina to przez najbliższe miesiące to nie dla nas [emoji39]

f2w39n7303c24ozn.png
 
Zaczęłam Wigilie idealnie [emoji2][emoji2] podgrzałam rano barszczyku bo tak mnie naszło, zjadłam pół miski i dość niepewnie zaczęłam się czuć. Nie doszłam nawet do pokoju i owaliłam pół przedpokoju i kibelek [emoji2][emoji2][emoji2] wszystko było czerwone, jakby kogoś zadźgali [emoji2][emoji2] jaka Wigilia taki cały rok? [emoji2][emoji2]

Wesołych Świąt dziewczyny [emoji8][emoji8][emoji8]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
O matko, wspilczuje [emoji53]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Tak się jeszcze zastanawiam, czemu mi się suwaczek nie aktualizuje? :(
Piszę z tapatalka, mam tam ustawioną sygnsturkę jak na innym forum (ale nie Tapatalk), i mam stan z wczoraj, tzn z dnia ustawienia....
Jak macie ustawione suwaczki w sygnaturce, żeby działały jak powinny? (pisząc z telefonu)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Tak się jeszcze zastanawiam, czemu mi się suwaczek nie aktualizuje? :(
Piszę z tapatalka, mam tam ustawioną sygnsturkę jak na innym forum (ale nie Tapatalk), i mam stan z wczoraj, tzn z dnia ustawienia....
Jak macie ustawione suwaczki w sygnaturce, żeby działały jak powinny? (pisząc z telefonu)

0d1yrjjgtd95fou3.png
One w aplikacji aktualuzuja sie co kilka dni [emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Usnelam wreszcie o 8.30. Teraz jestem nie do zycia. A glowe mi rozsadza [emoji20] To chyba przez te wiatry tak fatalnie sie czuje.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Ostatnia edycja:
Do góry