reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Elodia, Maine Coon, te koty mają sierść antyalergiczna i nie uczulaja. Sprawdź :)

xnw49n73zrn5o34j.png
Ewentualnie wszystkie łysolki (devony itd) - śmieszne się wydają na pierwszy rzut oka, ale to też kochane kociaki :)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Skończyłam ciasto sałatka sledziowa ryba po grecku w zalewie masakra przegrałam pościel teraz pomyje podłogi i idę do wanny się wygrzać i spac jestem padnięta krzyż mnie boli masakrycznie
Dziewczyny życzę wam wesołych świat odpocznijcie w spokoju cieszcie się swietami brzuszkami i rodzina [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy po zabiegu długo się krwawi/plami?

Ja również życzę Wam Wesołych, spokojnych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia [emoji11][emoji11][emoji11]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem u siebie w domku rodzinnym, powiedziałam o ciąży każdy się cieszy i gratuluję i mówi że mam odpoczywać :D do tego zjadłam już chyba wszystko co mama zrobiła mmmmm same pyszności <3 i ciągle chodzi za mną piesio :) przedstawiam Zbyszka :D
1514059726-c45716125738f824-aaaaaa.jpeg


p19u3e3kg4o8i252.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Do góry