reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

I oczywiście również życzę Wam spokojnych świąt Bożego Narodzenia, czasu spędzonego w gronie najbliższych z dala od wszelkich trosk i zmartwień :*

p19u3e3kg4o8i252.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Dziewczyny czy po zabiegu długo się krwawi/plami?

Ja również życzę Wam Wesołych, spokojnych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia [emoji11][emoji11][emoji11]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana to od organizmu zalezy. Jednw krwawią dwa dni a niektore dwa tygodnie. Ja w sumie krwawienia z plamieniem mialam w sumie około 12 dni.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Jestem u siebie w domku rodzinnym, powiedziałam o ciąży każdy się cieszy i gratuluję i mówi że mam odpoczywać :D do tego zjadłam już chyba wszystko co mama zrobiła mmmmm same pyszności <3 i ciągle chodzi za mną piesio :) przedstawiam Zbyszka :D
1514059726-c45716125738f824-aaaaaa.jpeg


p19u3e3kg4o8i252.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Cudo [emoji2]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Dziewczyny czy po zabiegu długo się krwawi/plami?

Ja również życzę Wam Wesołych, spokojnych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia [emoji11][emoji11][emoji11]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie pomoge, nie mialam zabiegu.
Wiem, ze szczesliwe nie beda, ale zycze Ci spokojnych swiat!

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Paulina na pewno wyjdzie słońce!


Mnie było o tyle łatwiej, że nie musiałam mieć zabiegu (końcówka 5tc), wróciłam do domu, przepłakałam noc i większość dnia, a potem założyłam buty do biegania i poszłam płakać do lasu... Po mocniejszych kilkunastu nie miałam siły płakać, wróciłam do domu i padłam nawet się nie przebierając... Potem za każdym razem jak było bardzo źle to szłam biegać, bez względu na porę dnia czy nocy, zmęczona potrafiłam zasnąć, żeby nie iść do pracy po przepłakanej nocy.... I w tym samym tygodniu zapisałam się na maraton...
No i druga sprawa, cieszyła się, że chociaż wiem, że w ogóle jestem w stanie zajść w ciążę, i wierzyłam, że uda się znowu...

Bieganie jest moim sposobem na problemy, stres, itd, ale wierzę, że każdy ma jakiś własny sposób, albo jeszcze nie wie, że ma taki sposób, ale dla każdego istnieje coś, co pozwoli, żeby znowu wstało słońce...

0d1yrjjgtd95fou3.png
U mnie był 9 tc i organizm nie chciał niestety sam poronić :( na razie nie mam siły na nic :( siedzę, płacze i myślę o groszku, ale trochę czasu i się jakoś pozbieram, myślałam, że mój mąż będzie trochę silniejszy, ale płacze ze mną, kolejna ciąża będzie pełna obaw :( najbardziej boje się żeby sytuacja się nie powtórzyła, a ty robiłaś jakieś badania po poronieniu ? Po jakim czasie udało ci się zajść w ciążę ponownie ?

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sprawdź na stronie Solgara żebyś niepotrzebnie nie szukała [emoji4] możesz tam sprawdzić gdzie w Twoim mieście sprzedają bo to tylko część aptek ma w ofercie [emoji4]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
O dziękuje nie widziałam wcześniej, że pisałaś :) mój lekarz nadal twierdzi, że nie wierzy w suplementy diety, a folianu chyba nie ma w formie leku prawda ?
Nie przegadam go pewnie, ale jest jednym z najlepszych w moim mieście czeka się u niego na wizytę prywatna około 2 miesięcy więc mam nadzieję, że wie co robi

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry