reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Wyrośnie ma czas spokojnie jeszcze tak urośnie ze na 5.07 wyskoczy całe i zdrowe [emoji4][emoji4][emoji4]

w4sqgzu395zb6ngs.png
 
reklama
Ja mojemu mężowi jeszcze prezentu nie kupiłam. Najgorszejest to żenie wiem co mam kupić :D
Też mam ten sam problem :-/ moze sie wybiorę po jakas piżamkę ladna....raz mu na urodzine w reserved genialną pozamke kupilam to jest z niej zadowolony. Po perfum to on ma pelno.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Ja wiem o jeszcze jednej ale dopóki ta osoba sama nie powie to nie bede sie w jej imieniu wypowiadać. A razem ze mna i kalinovą to dwie oficjalne plus ta jedna o ktorej wiem. No i pelno altywnych dziewczyn się od dluzszego czasu nie odzywa. Nawet Peugeotka przestala pisać. I to mnie dziwi bo z dzidzi wszyatko bylo ok.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Faktycznie kilka osób się już od dłuższego czasu nie odzywa. Mam nadzieję, że już nikogo więcej to nie spotka.
 
reklama
Do góry