reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

:rofl2:Ja coraz czesciej mysle o tym zeby znalesc jakas pozadna prace i mala dac do zlobka :tak::zawstydzona/y:
Bo naprawde jest nam ciezko z jednej pesji wyzyc :sorry2::-(
I postanowilismy ze Blanka pojdzie do zlobka jak skonczy 2 latka :tak: po wakacjach i ja pojde wtedy do pracy :tak:
Ale niestety Ja moge pojsc do pracy na ranne godzinki - a z tym jest gorzej ,bo M pracuje na 13:sorry2: i te kilka godzinek mala by byla w zlobku bo nie jest nas stac na caly dzien ja oddac bo wtedy koszta wynosilyby okolo £600:crazy::szok: . ceny sa masakryczne a tak tyg £60 kilka godzinek 2.5h.

Czasem to nawet mam takie mysle ze wolalabym to ja pojsc zarabiac aniech M siedzi z mala i gotuje i sprzata :rofl2:
 
reklama
hejka
Kasiu chyba nie jest az tak zle skoro masz jeszcze sily i czas na bb:-Dprzynajmniej na tyle zeby napisać kilka słowek.
Swoją drogą jest to przerażające ze matki muszą zaraz po macieżynskim wracac do pracy:-(bo z jednej pensji to ciezko.
Ja na szczescie jeszcze troszke wytrzymam z moim łobuzem,oj ciezko bylo by mi tego mego osseska zostawic na chocby 6godz.Gdyby moja praca byla dobrze platna to zapewne tez bym juz wrocila ale jak na razie nie oplaca mi sie.
 
Mamusio Blanci:-)Ja ostatnio doszlam do tego samego wniosku jak m powiedzial mi ze on pracuje i jest np zmeczony na zmiane dziecku pieluchy:wściekła/y:Powiedzialam ze ja tez wracam do pracy a popracy bede lezec do gory d... bo bede zmeczona.:tak:
 
julkowa mam czas na bb, bo drugi tydzień siedzę w domu. Krzyś jest przeziębiony i mam z tego tytułu zwolnienie do piątku.
 
Czesc dziewczyny!!! Ja tez jestem lipcowa mamusia, moj synus urodzil sie 28.07.07. Takze dopisuje sie do Was!!!
Czytalam wasze wczesniejsze wypowiedzi - jezeli chodzi o zlobek. Moj maly chodzi juz od pazdziernika do przedszkola i jestesy oboje super zadowoleni. Maly szybko zlapal kontakt z rowiesnikami i bawi sie tam poprostu super. Lepsze to niz siedzenie z mama w domu- ja tez nie zawsze mam ochote i czas zeby siedzies na podlodze i bawic sie samochodzikam;-). Poza tym mam jeszcze 6-letnia corke ktorej tez trzeba poswiecic troche czasu. Mysle ze z tym przedszkolem to fajny pomysl. Pozdrawiam cieplutko i trzymajcie sie.
 
hej mamo magdalenki ...
napisz wiecej o sobie jak masz na imie:tak: i jak tam synus sie chowa i tak jak pisze Ewelusinka:-D:-D:-D:-D
ja bym sie bala jeszcze do przedszkola i lubie tam z jula czasmi na podlodze poszalec choc czasmi mam juz dosc i rwe wlosy z glowy:-D:-D:-D
 
No hej dziewczyny!!! Ja mam na imie wlasnie Magda - mama Magda:-). A synus ma na imie Florian. Chowa sie dobrze chociaz jest strasznym leniem , na wszystko potrzebuje duuuzo czasu. Na przyklad chodzic zaczal dopiero miesiac temu, myslalam juz ze cos jest nie tak z moim dzieckiem ale lekarz prosto z mostu mi powiedzial ze ta choroba nazywa sie lenistwo. Za to strasznie duzo gada tylko szkoda ze w swoim jezyku. Napiszcie tez cos o swoich dzieciaczkach i fajnie ze sie odezwalyscie.:tak:
 
Witajcie kobitki:-)
Ja dziś zrezygnowałam z pracy:-Dpracowałam w markecie,siedziałam na kasie,nie jest to moje wymarzone zajęcie
atmosfera była okropna,kazali nam się podpier.... na wzajem,ciągle tylko problemy o coś,jak coś złego to było to pewnie ta nowa (choć byłam Bogu ducha winna!!):no:nawet nie wiecie jacy ludzie potrafią być okropni i opryskliwi:crazy:(jak ktoś przychodzi do sklepu to myśli,że jest lepszy od nas w imię zasady"nasz klient, nasz pan" z czym kompletnie się nie zgodzę:angry:
Poza tym potwornie tęskniłam za moją Niunią i mężusiem:happy:
ale dzięki Bogu ten koszmar już się skończył:-DPo godzinie w tej pracy bolał mnie żołądek z nerwów:baffled:

Ale dość o mnie co tam u Was dziewczyny??
Witaj Madziu!
 
reklama
Mama Paulinki ;-) witaj , kurcze wspolczuje Ci ze trafilas w tak nie mila i nie sympatyczna atmosferke :dry: ...pewnie bym tak postapila jak Ty , a jak nie to zamknela bym buzie i siedziala cicho jak by kaska byla mi na umor potrzebna ....ehhhh ciezkie teraz sa czasy -z ta praca wspolczuje , mam nadzieje ze znajdziesz cos lepszego a ile Ci placili na kasie jak moge wiedziec? w jakim markecie?

Niestety ludzie tacy sa....ale Mnie gorzej szlak trafia jak wlasnie kasjerka siedzi an kasie jakby za kare i wyzywa sie na kliencie to mnie bardziej irytuje :angry:i jeszcze pyskuje , z taka sie spotkalam w Pl jak teraz bylam , Ja mila powiedzialam dziendobry i wszystko a Ona nic :angry:kultury sobie mysle stara babo :crazy: i jeszcze obslugiwala nas jak za kare :dry:.
Zycze Ci lepszej pracy :) a M siedzial z Mala jak pracowalas czy do przedszkola?
Pozdrawiam ;-);-)
 
Do góry