reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Witam lipcowe mamy:-)

Jestem tu nowa...ale chyba mogę dołączyć do Was:blink:Też jestem lipcową mamą,bo mój Grześ urodził się 21 lipca 2007 :-)Niestety niedawno znalazłam to forum
Pozdrawiam
Chciałabym dopisać się do Waszej grupy ale nie wiem jak
 
Witam wszystkie nowe mamusie wraz z lipcowymi dzieciaczkami Grzesiem i Zosią :-) Jest taki wątek lista lipcowych mam, wpiszcie się tam wraz z datą urodzin i imieniem dziecka.

My byliśmy dzisiaj na basenie. Krzysio "skakał" do wody z pozycji siedzącej na brzegu i uczył się łapać rączkami za brzeg basenu. Poza tym zabawa z piłczką i gumowymi maskotkami i duuuuuużo pluskania nóżkami.
Czerpie z tych zajęć coraz więcej radości.

Drogie mamy. Kupiłam dzisiaj kaszkę Sinlac z Nestle i wreszcie Krzysio zjadł jakąś konkretną porcję bo 150 ml. Wcześniej karmiłam go 1 raz dziennie mleczno-ryżową z bobovity ale mu nie smakowała. Jeśli też macie wybredne dziecko a musicie wprowadzać nowe jedzonko ze względu na powrót do pracy to polecam tę kaszkę (Sinlac). Wygląda mało ciekawie, ma żółtawy kolor ale małemu smakuje a to najważniejsze.

W czwartek i piątek była u nas niania po 3 godzinki, tak dla zapoznania z Krzysiem. Mały na początku w ryk jak ją zobaczył ale wytłumaczyłam jej,że czasem tak reaguje na nowo poznane osoby. Potem było już coraz lepiej.
Wczoraj zostawiłam ich samych i poszłam na zakupy, po powrocie nic złego się nie działo :-D.
Jestem bardzo zadowolona z tej kobitki. Spokojna opanowana bez śladu sztucznej życzliwości. Widać,że ma serce do dzieci. Nie chcę zapeszać ale chyba bardzo dobrze trafiliśmy.:tak:
 
reklama
Cześć Dziewczyny !

Dawno sie nie odyzwałam ale regularnie czytam.

U nas wszsytko po staremu. Mały budzi się po 4 razy w nocy i zasypia po nakarmieniu, mam dość :/ jesteśmy zdrowi.

Baeroszek jest coraz madrzejszy i tak jak Krzysio -Kasiulec81 reaguje na widok obcych niechęcią.

Pozdrawiam

WSZYTSKIEGO NAJ, NAJ, NAJ DLA DZIECIACZKÓW 5 -MIESIĘCZNYCH
 
Do góry