reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Witajcie.:-)
Emi - wspolczuje i zycze duzo zdrowka dla calej rodzinki! Gratulujemy nowych zdolnosci i apetytu Igorkowi. Daj znac jak maly zniosl szczepienie.

Buziaczku - widze, ze zmienilas awatorek ...i fyzure.:tak: Ladnie wygladasz.:-)

Co do czkawki, Grzes nie zwraca na nia uwagi -tak przynajmniej mi sie wydaje.;-)

Pozdrawiamy i przeslylami buziaczki wszystkim maluszkom i ich mamusiom.:-)
 
reklama
O widzę, ze ciekawy temat na tapecie... prezenty gwiazdkowe. Julka dostanie głównie ciuszki bo zabawek sporo mamy po Wojtku. Ale będzie też zawieszka na łóżeczko z muzyczka i przyciskami i domek- sorter kształtów. na razie jest jeszcze do niego za mała ale ten domek ma tez troche przycisków więc na siedząco może sie nim bawić a sortowac kształty będzie później;-). Ten raczkujący miś bardzo fajny:tak:

W sprawie kup a raczej ich braku. U nas pomaga masowanie brzuszka i unoszenie nóżek do góry. Wojtkowi pomagały śliwki.

A poza tym to zębów u nas nadal brak. Julka nie umie się jeszcze przekręcać na brzuszek, a z brzuszka na plecki to raczej jej przypadkiem wychdzi. Chodzimy na basen i Julinka jest zachwycona. Śmieje się głośno jak wchodzimy do wody i przez całe zajęcia ma radochę.:-)
 
Witajcie.:-)
Buziaczku - widze, ze zmienilas awatorek ...i fyzure.:tak: Ladnie wygladasz.:-)

Co do czkawki, Grzes nie zwraca na nia uwagi -tak przynajmniej mi sie wydaje.;-)

Pozdrawiamy i przeslylami buziaczki wszystkim maluszkom i ich mamusiom.:-)
Tak zmienilam fryzurke, kolorek, i awatarek :-D
Moja Blania odrazu sie wkurza bo ja meczy :dry::sorry2:
 
Amelka tez marudzi jak ma czkawke i najgorsze jest to,ze nie chce sie wtedy napić...ani łyka.Ja tez sie wtedy denerwuje gdy patrze jak się męczy...no ale zwykle nic innego nam nie pozostaje jak przeczekać
 
Hej dziewczyny,
My po szczepieniu gdzie przezylam szok. Mój syn nie zaplakal nawet przez chwilę, Na badaniu się smial a w momencie uklócia tylko się troszkę zdzwil i później się smial. Ja z mężem bylismy bardziej przerazeni niz synus. Ciekawe ile jeszcze niesodzianek te dzieciaki nam sprwią. Na wątku o wadze naszych dzieciaków pisalam wymiary Igora chyba jest najstarszy i wazy najmniej;-)

Kupilam dzisiaj akcesoria na choinkę pierwszą w naszym mieszkanku ale milam frajdę i juz się nie mogę doczekac kiedy bedziemy ubierac całą trójką.
Igus dostanie od Mikolaja Szczeniaczka uczniaczka, fotelik do jedzenia a o reszcie jeszcze nic nie wiem.

Asiulinka dzięki za wsparcie, staram się nie myslec o poprzednim tygodniu, był straszny.:szok:

Pisalyscie o drugm dzieciaczku i muszę się przyznac ze ja tez myslę i zaplanowalam jak się da na 2010 rok. Różnica 3 latka to chyba nie jest ani za mało ani za dużo. Pozyjemy zobaczymy ;-):-);-)

Pozdrawiamy Wszystkie Mamusie i Dzieciaczki
 
O widzę, ze ciekawy temat na tapecie... prezenty gwiazdkowe. Julka dostanie głównie ciuszki bo zabawek sporo mamy po Wojtku. Ale będzie też zawieszka na łóżeczko z muzyczka i przyciskami i domek- sorter kształtów. na razie jest jeszcze do niego za mała ale ten domek ma tez troche przycisków więc na siedząco może sie nim bawić a sortowac kształty będzie później;-). Ten raczkujący miś bardzo fajny:tak:

W sprawie kup a raczej ich braku. U nas pomaga masowanie brzuszka i unoszenie nóżek do góry. Wojtkowi pomagały śliwki.

A poza tym to zębów u nas nadal brak. Julka nie umie się jeszcze przekręcać na brzuszek, a z brzuszka na plecki to raczej jej przypadkiem wychdzi. Chodzimy na basen i Julinka jest zachwycona. Śmieje się głośno jak wchodzimy do wody i przez całe zajęcia ma radochę.:-)

U nas też przede wszystkim ciuszki jako prezenty a od chrzestnego jakaś fajna zabawka fisherprice ale nie widziałam jej, tylko mój mąż więc nei był w stanie powiedzieć co Igor będzie mógł z nia robić ;-)

u nas dużo kup nie ma, ale Igi pierdzi dużo i jest jak totalizator sportowy -> robi śmierdzące kumulacje :-p wczoraj zrobił wielką po 4 dniach. ma miekki brzuszek i nie marudzi, więc po prostu zbiera sobie przez kilka dni :-) pediatra nie kazała się martwić.

U nas jest jeden ząbek od zeszłego tygodnia, ale też nie przewraca się facet. Też myślę o chodzeniu na basen, ale teraz Igi ma małą infekcję, którą od nas załapał, więc w tym roku to raczej nie spróbujemy :-(

Tak zmienilam fryzurke, kolorek, i awatarek :-D
Moja Blania odrazu sie wkurza bo ja meczy :dry::sorry2:

bardzo ładnie wyglądasz, też już ostatnio zauważyłam tę zmianę. ja idę 20 grudnia do fryzjera. chcę mieć jaśniejsze włosy i podciąć z tyłu u dołu tylko, żeby mi łatwiej było zapuszczać :-)

Hej dziewczyny,
My po szczepieniu gdzie przezylam szok. Mój syn nie zaplakal nawet przez chwilę, Na badaniu się smial a w momencie uklócia tylko się troszkę zdzwil i później się smial. Ja z mężem bylismy bardziej przerazeni niz synus. Ciekawe ile jeszcze niesodzianek te dzieciaki nam sprwią. Na wątku o wadze naszych dzieciaków pisalam wymiary Igora chyba jest najstarszy i wazy najmniej;-)


Pisalyscie o drugm dzieciaczku i muszę się przyznac ze ja tez myslę i zaplanowalam jak się da na 2010 rok. Różnica 3 latka to chyba nie jest ani za mało ani za dużo. Pozyjemy zobaczymy ;-):-);-)
No to dzielny Igor był, mój tylko chwilę zakwilił, gdy mu igłe wbijała w udo, ale też od razu przestał i też byłam w szoku. Widać, że te Igory to zuchy. Imię robi swoje :happy2::-) Ja dzisiaj mojego smyka zważę, pewnie już 8,5 kg.
A co do następnego dzidziusia to u mnie raczej ok 5 lat :tak::-D nie będę się zbytnio spieszyć ... no chyba, że los zdecyduje inaczej ;-):-p

jak Wam idą przedświąteczne porządki ? bo mi kiepsko, dopiero wczoraj zrobiliśmy podział obowiązkow :-pw tym tygodni sfinalizuję zakupy prezentowe to jedno będzie z głowy :tak:
 
Marta1981 faktycznie twój Julek najstarszy i o 1 dzionek starszy od naszego Igorka.

Agnes Pewnie, ze Igory to silne chłopy, a te lipcowe to szczególnie:-)

Ja porządków swiątecznych nie robię tylko sprzątam jak co tydzien, nie przezywam jak moja mama, która dzien wolny z pracy bierze co by wilekie sprzątanie robic.Agnes ty tez sobie daj na luz a Swięta się i tak odbędą.

Gratulujemy ząbka, nasze dwa to juz poważne zębaki co gryzą mamusię w sutki.:-D:-D
 
Emi,

Ja traktuję te porządki jako bodziec do zrobienia generalnych porządków. No chyba, że ty co tydzień odkurzasz lampy i absolutnie wszystkie zakamarki :) jeśli tak to pewnie, że nie musisz się stresować. A ja raczej nie robię tego raz w tygodniu, więc mieszkanku i nam przyda się jak będzie porządnie wysprzątane :) Tak już mam zakodowane, z domu wyniesione, ale wolnego dnia z pracy to bym specjalnie nie wzięła, w końcu można wszystko rozłożyć tak, aby się wyrobić ze wszystkim. Właśnie mam w planie iść umyć lodówkę i się coś nie mogę zebrać, ale pierwszy krok już zrobiłam, wywaliłam to co się już nie nadawało do jedzenia hehe
 
reklama
Agnes jak tak do tego podchodzisz to pewnie , że sprzątaj zyczę powodzenia. Ja co tydzien az tak nie sprzątam ale często potrafię poważnie zajrzec w różne kąty zeby nie robic tego specjalnie przed Świętami.

Ale ten mój Iguś dzisiaj marudny po tej szczepionce. Nie plakal u lekarza za to nadrobil to w domu ale wlasnie zasnął.:-(
Jak wasze dzieciaczki zachowują się po szczepionkach bo u nas do dzisiaj nie było szczegolnej różnicy w zachowaniu?
 
Do góry