reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Bartoszek ma antybiotyk do piatku, choroba przechodzi.

Też chce siadać i wkurza się bardzo przy tym , martwiłam się że to coś złego ale widze że nie tylko u nas ten problem (a może i nie problem)

My szczepienie mamy 4 grudnia, nie wiem czy dostanie przez te chorobę.

Pozdrawiam
 
reklama
Aniu Grzes ostatnio tez byl szczepiony z katarkiem, bo poza katarkiem nic mu nie bylo. A tym razem ma brzydki kaszel (taki jakby z chrypka) i mocno czerwone gardlo, dzisiaj w dodatku czesem az glos mu wysiadal (plakal bezglosnie), dlatego dostal antybiotyk. Zreszta dzis Grzes duzo spal dwie dwugodzinne drzemki + jedna prawie godzinna. Mialam spokoj, to troche moglam porobic w domu.
 
ello
Asiulinko wspolczuje Laura tez strasznie chrapala ale spanie sie wtedy do niej nie przyczepilo:no: byla bardzo pogodna ku mojemu zdziwieniu

Dzis pada descz wiec nawet spaceru nie zaliczylysmy wlasnie robie galarete miesna:-p
 
Witam, jak zwykle po dłuzszej przerwie.
A u nas...
Juleczka nosi Huggisy 3, nie sądzę aby była mała raczej taka w sam raz. Mój 2,5 letni synek na noc nosi jeszcze pieluchy Huggisy 4, wiec dla mnie jest szokiem, ze Wasze dzieciaczki juz nosza takie duże pieluchy!!!
W nocy Julinka budzi się cześciej ( nawet i 4 razy!!!) ale dziś np. obudziła się tylko dwa razy.
Planuję rozszerzyć jej dietę, bo pod koniec stycznia wracam do pracy no i musi się przyzwyczaić. Muszę tez nauczyc moja księżniczke picia z butelki. Raz wypiła trochę soczku z wodą ( jakieś 30 ml) ale potem juz wypluwała smoczek, Z Wojtkiem walczyłam 2 miesiące zanim się do butelki przekonał. Planuję nie dawac słoiczków, tylko w razie wyższej konieczności. Mój Wojtek tak się do słoiczków przyzwyczaił, że potem nie chciał domowego jedzenia.
Julcia coraz więcej sobie gaworzy ale najbbardziej to widac u niej postępy ruchowe. W pozycji na brzuszku podnosi dupkę do góry jakby próbowała pełzać, i zaczyna się kręcić w kółko na kocyku. Chwyta zabawkę zawieszona nad głowa w obie raczki i ja sobie ogląda a potem pakuje do buzi. Ślini się mocno i uwielba "gryźć" mnie w palec. Bardzo się garnie do siadania i wkurza się bo oczywiście jeszcze nie umie.Przekręcać się z plecków na brzuszek nie umie jeszcze.
Juleńka jest oazą spokoju, właściwie wcale nie płacze, czasem postęka gdy głodna lub zmączona.Duzo sie smieje, z reszta tak jak Wojtus. mamy w domu dwa małe smieszki.
 
Cześć Dziewczyny!
Dzięki za troskę u mnie troszkę lepiej. Temperatura jakieś 35.5-36 więc już ok.;-)
u lekarza niestety nie byłam bo do przychodni daleko a nie mam z kim małej zostawić. Z nią nie pójdę bo trzeba kawał iść. Masakra. No ale dziś jadę do mamy i mam nadzieję że odpocznę:tak:Dziewczyny czy jak posadzicie maluchy na chwilkę to same trochę usiedzą? bo Karolinka tak i jeszcze próbuje wstawać:szok: Ja już nie wiem co z nią robić. A płacze tak strasznie jak jej nie pozwalam że szok. Posadziłam ją kkiedyś w łóżeczku żeby sprawdzić czy usiedzi a ona złapała za szczebelki i nie puści:szok:tak siedziała i je ściskała a ja po jednym paluszku musiałam odczepiać od łóżeczka żeby ją położyć. A jaki był potem ryk
 
Aga fajnie ze juz się lepiej czujesz a co do siadania to Igoek moment sam usiedzi ale szybko się przewraca, wstawania to u nie go nie zauwazylam takze Twoja mała niezla jest muszę powiedziec.
Rita mój Igorek zachowuję się bardzo podonie do Twojej córci tyle ze juz przewraca się na brzuszek, strasznie mu się to podoba.
Zauwazylam ze ogólnie Igus przestal zmieniac się mocno z wyglądu a więcej postępuje teraz psychicznie i ruchowo, on poprostu robi sie starszy i rozumniejszy.Interesuje go poprostu wszystko, chce dotykac i to nie zabawki tylko wszystko co go otacza. Gada, krzyczy i się w to wslu****e, uwielbia sluchac muzyki i jak ja spiewam to on razem ze mną po swojemu.Czy tez to zauwazacie taką zmianę u swoich pociech?
 
jasne:tak: Laura z dnia na dzien jest inna coraz bardziej madra.Moj sie smieje ze bedzie madrzejsza od rodzicow:-D:-D
Dzis zauwazylam ze Laura sie podniosla na otwartych dloniach w czasie lezakowania na brzuchu:szok::szok:

a tak przy okazji to Czesc:-)
Pogoda do niczego Laura zjadla polowe sloiczka popila 140ml mlekiem i spika a mam korzysta z wolnego czasu
 
reklama
Witam Was po dlużej przerwie!Ostatnie dwa tygodnie bylismy w Polsce,wczoraj wrócilismy.Podróz promem w tamtą strone rewelacja,potem samochodem z Amsterdamu,po drodze wzieliśmy nocleg juz w Poznaniu żeby Amelka odpoczeła i po południu ruszyliśmy do Łodzi.Niestety samolotem troche sie umęczylismy...samolot opózniony o godz. i najlepsze było to,ze Amelka zrobiła kupoche w samolocie...ale taka ze było wszystko w kupie...body,bluzka,rajtuzki...o jezzzzuuuu ale sie działo....

Rodzinka zakochana w Amelce :-D wszyscy chcieli ja brac na rece,ciekawe jak teraz dam sobie sama rade bo pewnie bedzie sie domagać.A tak naprawdre to ciesze sie ze juz jestśmy w domu juz męczyło mnie to codzienne ubieranie małej i jeżdzenie od rodziców do teściów i tak w kółko.
Mała przebadana,zrobiłismy badanie bioderek,okulista,była u dwóch pediatrów i jednego dermatologa...Małej juz od jakiegoś czasu wyskoczyły plamy na pleckach,a teraz ma ich coraz wiecej na raczkach i pare na nóżkach,pozatym juz dwa razy naderwała sobie uszko.Lekarze przepisali mase leków...kropelek,maści robionych,no i oczywiscie dieta bezmleczna,a od dzis jestem jeszce dodatkowo na diecie bezglutenowej:-( masakra...ale czego sie nie robi dla dziecka.

Pozdrawiam :-)
 
Do góry