reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Gratulacje dla wszystkich dzielnych mamus i ich maluszkow!
Dziekuje za wsparcie co do porodu. Niestety dalej jeszcze jestem cierpiaca i nie moge za bardzo chodzic :-( Ale synus jest przekochany i ladnie rosnie.
 
Shirley gratuluje synka i zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Mam nadzieje ze kochany maluszek ku twemu boku, pozwoli choc na chwile zapomniec o bolu.
Trzymaj sie.
 
EWA dzieki za ciekawe linki.

Dziewczyny jak sie czujecie po porodzie? Karmicie piersia?
Ja jestem strasznie nie wyspana, karmie piersia wiec co dwie godziny karmienie probuje spac wtedy kiedy maly, ale pomimo tego, snu jest za malo:no: taki przerywany sen to nie sen, w zwiazku z tym niemam sily na zadne domowe obowiazki.
Jak to wyglada u Was?:confused:
 
reklama
Niusia spokojnie przyzwyczaisz się ..teraz nasze organizmy się regenerują po ciąży, produkujemy mleczko, mamy więcej obowiązków stąd to wyczerpanie....
ja też karmie piersią, przyznam że w nocy wstaje pół przytomna i sobie mówię w duchu "jak mi się nie chce" ale piękne jest to że wiem że muszę bo mały głodomór woła coraz głośniej..normalka nie jesteś sama..ja sobie w nocy zawsze myślę "ciekawe ile mamusiek z forum teraz nie śpi":happy2::-D;-) pomaga!!
 
Do góry