reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Dziewczyny,

No tak, chyba ten deszczowy dzień, przynajmniej w Bydgoszczy, nie wpływa zbyt optymistycznie na nasze nastroje. Ja też obsesyjnie boję się przenoszenia. Planuję jakby co urządzić mini strajk przed szpitalem trzymając transparent : Wyciągnijcie mojego syna !!! Ale to jeśli do tego 21 się nei pojawi hehe
 
reklama
Cicho cos tutaj co jest ?? rodzicie??
Ja niedawno wrocilam ze spacerku i czuje jakies delikatne skurczyki w nogach :eek:w udach i jakies pobolewanie w plecach na dole ..co to jest?:confused::eek::sorry2: zmykam sie kapac..DZIS MOJ TERMIN..:tak::rofl2::-D:-)Dobranoc:-):rofl2::happy2::-D
 
Buziaczku - gratuluję. To już ostatni dzień! :-D


Widzę, że mam identyczny termin jak AgnesBest. Ale znając moje szczęście i tak zostanę sama na placu boju. Nawet Ewa już urodziła a miała termin na 27.07 :-( To ja chyba też popracuję nad transparentem :-D

Rita - moją dzidzię we wtorek gin określiła na ponad 3200g (podręcznikowo ponoć) a w środę w prywatnej klinice wyszło, że ma 2800g. I komu tu wierzyć? Też się tym nie przejmuję. W końcu ma jeszcze 2 tygodnie więc podciągnie się trochę. A smoka ponad 4 kg też nie chciałabym urodzić.
 
Witam Dziewczyny,
dzis noc mialam przespana wstalam tylko raz do WC.Cos mi sie zdaje ze ja te moje malenstwo przenosze.
Dzis gotuje zupke na obiad:tak: smieciuszke:-) czyli wszystko co mam daje do niej. Witam nowe Lipcowki
Milego dzionka
 
hej, hej !

Anka26.07 zazdroszczę, że tylko jedna wizytę miałas :) To trzeba oblać ... soczkiem, oczywiście.

Anna79 to nasze dzieci chyba idą łeb w łeb bo u mnie w poniedziałek wyszło, że mały ma 2818 :) Bądźmy dobrej myśli to urodzimy na czas a może i chwilę przed :) Ja już 20 zacznę robić generalne porządki w domu hihi Będę musiała wstać o 5 rano bo raczej nie mogę powiedzieć, że robię wszystko szybciutko a raczej jak mucha w smole ...

Buziaczek1626,

Trzymam kciuki ... Jak to się mówi ... Przyj !!!! ;)

Wyjeżdzam poza miasto teraz i mam nadzieję, że nie będe musiała pędzić 40 km do szpitala w środku nocy hihi

Miłego weekendu życzę Wszystkim Paniom
 
reklama
Dziekuje Wszystkim Dziewczynom ktore sa ze Mna :happy2:.Wsparcie jest potrzebne. :tak:
Trzymajcie kciuki oby sie cos wydarzylo dzis..i to najlepiej przed 12 w nocy. he he Piekna mamy date dzis.:rofl2::-D Jesli sie cos wydarzy to napewno bedziecie wiedziec napisze ktoras z Moich kolezanek.:-):tak:;-) Zmykam teraz do town centre moze cos wychodze. porzadnego...:elvis:Blaneczko ruszamy sie ..Mamusia i Tatus oraz reszta rodzinki Czekaja Na Ciebie Kruszynko:elvis:.
Suwaczek jest slodziutki....:tak:;-):happy2: ''0 day to go''.
Pa pa

Ps. Magdalenka33 - Mloda z Ciebie Mamusia ;-)
 
Do góry