reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
ja bylam u szperacza i zadnych skurczy a rozwarcie na pol palca :-(mala nie chce wyjsc on stawia ze jeszcze tydzien ale ja mu nie wierze mala sie urodzi w sobote jutro mam ciezki dzien kupe roboty
 
Witam Was serdecznie dziewczyny!

Troszkę może późno na pojawienie się w Waszym gronie, ale dopiero teraz tutaj trafiłam.
Ja również mam termin w lipcu, a dokładnie 16.07.
A ponieważ stres i oczekiwanie zjadają mnie od środka musiałam znaleźć kogoś w podobnej sytuacji.:-)
Pozdrawiam
 
AgnestBest czas pokaze, czy nasze pociechy beda o czasie, czy zmusza nas do bycia ciezarowkami dluzej:-D
Buziaczek to rzeczywiscie Ci niezle opadl, ja jeszcze spokojnie moge siedziec ze zlaczonymi nogami:-)
Kasia25 spokojnie, przyjdzie czas, przyjdzie brzdac.
Emilia Witam na naszym forum! Lepiej pozno niz wcale, jak to stare przyslowie glosi:-) Grunt zebys od teraz byla z nami regularnie:-)
 
Buziaczek to rzeczywiscie Ci niezle opadl, ja jeszcze spokojnie moge siedziec ze zlaczonymi nogami:-)
Ja juz nie moge bardzo nie wygodnie i zle..
Emilia79- Witamy na forum i zapraszamy do udzielania sie mam nadzieje ze bedziesz sie u Nas czula swojo . Pisz jak najwiecej..napisz cos o Sobie skad jestes..zaloz sobie suwaczek..Synek czy Corcia? jakie imie?:happy2:busiaczki dobranoc zmykam
 
Emilia79 witaj :-) jeśli zżera Cię stres i niecierpliwość nie daje jasno myśleć to ... trafiłaś na właściwe forum :-D. Ja obudziłam się głodna więc jestem już po śniadanku. Całą noc odczuwałam bóle jak przy @. Dobrze, że wstałam i pokręciłam się trochę po domu to mi przeszło. Dopiję jeszcze herbatkę i zmykam dalej spać.
 
Witam ja rowniez jak codzien o 5 wyspana i glodna wiec juz jestem po sniadanku wlasnie dopiejam herbatke:-)@tez czuje bul jak przy okresie ale nie tak intensywny:-(Ja jeszcze spac sie nie wybieram dopiero kolo 7,8 i tak pospie do 10:-)Zycze wsyzstkim milego dnia:-):-):-)
 
AgnestBest - ponoć u pierworódek brzuch opada na jakieś 2-3 tyg przed porodem, a u wieloródek tuz przed porodem. Ja przed pierwszym porodem nie zauwazyłam wcale żeby mi brzuch opadł, za to teraz czuję wyraźnie, ze jest niżej. I jak tu wierzyć teorii jak praktyka swoje.

Kasiulec - no proszę jakię piękne skurcze wyszły. A bolesne były czy takie tylko odczuwalne? Trzymam kciuki za szybciutkie rozwiązanie.

I rozdwajac mi sie tu bo nudą na watku wieje.
 
reklama
Rita te skurcze z badania KTG i potem w nocy, odczuwam tak,że napina mi się najpierw prawa część brzucha potem cały i czuję ciągnięcie szczególnie w pachwinach, trochę jak kolka. Nie jest to przyjemne i po paru godzinkach może zmnęczyć ale bardzo nie boli.A jak przechodził skurcz to tak mnie "ćmi" jak delikatne bóle przy miesiączce.
Teraz jak wstałam to brzuch dosyć twardy ale nie czuję wyraźnych skurczów.
 
Do góry