reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Marika,

Gratulacje ! To fantastycznie, że już masz swoje maleństwo przy sobie.

Dziewczyny,

Na ile przed porodem obniża się brzuch ? Tak właśnie mnie to ciekawi ... nie mogę się doczekać. Poza tym, jak do tej pory szczęśliwie nei pojawiły sie u mnie żadne rozstępy, ale ostatnio w jakimś programie przemiły pan poinformował mnie, że własnie najczęściej na tym etapie może to wystąpić. To chyba niesprawiedliwe, że na sam koniec może być taka niespodzianka :/
 
Witam wszystkie lipcóweczki :-) dzisiaj byłam na KTG i wyszły mi skurcze co 7 minut dochodzące do 80 :szok: pielęgniarka jak to zobaczyła to powiedziała dziewczyno ty nigdzie nie idziesz tylko zostajesz na oddziale, zaraz dzwonie po lekarza. Jak się okazało lekarz robił 2 cesarki pod rząd, więc posiedziałam sobie w szpitalu 2,5 godzinki. W końcu mnie zbadali i okazało się, że macica twarda ale nie ma rozwarcia. Lekarz powiedział, że z takim wynikiem KTG i z tak bliskim terminem to właściwie powinnam zostać w szpitalu. Ale, że mieszkam 15 minut spacerkim od szpitala to stwierdziłam,że wolę siedzieć w domku i jakby co to przydrepczę :-D:-D:-D Ustaliliśmy,że przychodzę w terminie porodu i zobaczymy co dalej. Kurcze mam nadzieję, że uda mi się urodzić przed terminem, jutro planuję 3 godzinny spacer, potem 3 godzinny seks, a jak to nie pomoże to jeszcze podłogi pozmywam na kolanach no i może jakieś okna pomyję ;-)
 
No a jak Ty sie czujesz? Blanka nie wychodzi?:-)
Niestety nie wychodzi moze w sobote wyjdzie :no::-( ale Moja Kolezanka z ktora rozmawialam na gg - urodzila Synka Oskarka - 22 Maja to powiedziala zebym robila przysiady 20przysiadow co 19 min. i uczyla mnie jak oddychac zeby nie doprowadzi do niedotlenienia dzidzi podczas porodu.;-) oraz wspomniala takze o pozytywnym nastawieniu co do porodu ona parla 3 min i Synek byl a 3 godziny na porodowce byla.:rofl2:zazdroszcze jej ..szybko jej poszlo.:tak::happy2: Dziewczyny zabieramy sie za przysiady i myslimy pozytywnie wtey sie szybko rodzi.
 
AgnestBest ja czytalam ze obnizenie brzucha moze wystapic 3-4 tyg przed porodem. Aczkolwiek niewiem czy jest na to regula tak naprawde, mi zostalo do terminu 2,5tyg i niewidze zeby mi sie opuscil:no:

Kasiulec
niezle plany, szalejesz troche co?:-D A ten 3godzinny sexik, hmm.
Buziaczek to do roboty, przysiadzik, przysiadzik:-D i moze mala wyskoczy.
Buziaczek, Kasiulec czyzby wyscigi?:-D:-D
 
Buziaczek to do roboty, przysiadzik, przysiadzik:-D i moze mala wyskoczy.
Buziaczek, Kasiulec czyzby wyscigi?:-D:-D
Mis ei brzuch obnizyl nie dawno jakos w 38 tygodniu z dnia na dzien opadl momentalnie...az na kolanach go mam teraz i wypiol sie do przodu i pepek wystaje jak taki siusiek maly he he smiesznie wyglada ..Kasiulec bedzie szybciej miala Malenstwo niz Ja ;-) bo Ja poczekam sobie jeszcze ...napewnoo:-D
 
reklama
Niusia_23,

No właśnie ja też u siebie tego nie widzę... mam nadzieję,że to nie oznacza, iż bedziemy dłuzej biegać jako ciężarówki :/

Buziaczek1626,

Jakoś trudno mi sobie wyobraźić, że aż opadł Ci do kolan ten brzuszek ;) A z tymi przysiadami to przetestuję 21 lipca, jeśli do tego czasu się nie wykluje mój szkrab ... Ja raczej na 3 godzinny seks z tym brzuszyskiem i kilogramami to się nie piszę hehe
 
Do góry