reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Ja rowniez witam w 1 dzien LIPCA:-)

U Nas wporzadku malenstwo bardzo ruchliwe a mamcia sie cieszy ze dzidzia ja po zebgrach kopie:-D
Noc jak zwykle przechodzona do WC i umeczona przez przenoszenie ciezaru z lewej na prawa.
Dzis bylismy na flomarku (targ) zjadlam kielbaske z grilla a pozniej siedzielismy w cieniu w knajpce ja oczywiscie przy napoju mlecznym:-D a Moj przy piwku:tak:
Nogi tak mi napuchly ze az mnie skora boli tak jak by mi miala peknac.Poza tym tutaj sliczna sloneczna pogoda
 
reklama
Również Witam Wszystkch

noc:)ojej,bez komemtarza,ciągle,co godzinę w wc:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:do tego taki skurcz łydki jakiego w życiu nie miałam:szok::szok:no i dalej feneterol daje mi sie we znaki...pocieszam się że już blisko,ale chyba i ja zaczne marudzić:-p:-p

MIŁEGO DNIA:)
 
Mnie też znowu zaczęły łapać skurcze łydek :( I do tego te bolące stawy w palcach prawej dłoni :angry:
A Buła nie zważa na cierpienia matki i ani myśli wyskakiwać ;-) Trzeba będzie jej dzisiaj uciąć jakąś gadkę... :-)
 
Sensi no to brawo! ja dziś mam taki dzień że świetnie się czuje jak bym nie była w ciąży.I podziwiam Cię że pracujesz...bo ja to leniwa bestia jestem:rofl2:

Ankami widzę że Tobie to niewiele dni do porodu-terminu pozostało-będziesz coś czuję następna, a na skurcze nic nie poradzę bo nie wiem czy magnez czy co może pomóc-sama mam te skurcze dość często, mimo masowania łydek itp każdego wieczoru..:confused2:
Ewo widzę że faktycznie dziś ty jesteś maruda:) ale to pomaga-a my jak nikt inny dobrze Cię rozumiemy:tak: Myślę że każdej dni się dłużą...bo to takie oczekiwanie... "nie wiadomo kiedy i o której godzinie nas dopadnie.
 
reklama
Ankami widzę że Tobie to niewiele dni do porodu-terminu pozostało-będziesz coś czuję następna, a na skurcze nic nie poradzę bo nie wiem czy magnez czy co może pomóc-sama mam te skurcze dość często, mimo masowania łydek itp każdego wieczoru..:confused2:

chyba musiałabym wór magnezu jeść ;) codziennie go łykam, jeszcze przed snem wypijam kakao, Mariusz nadal smaruje i masuje mi nogi - może to już takie ogólne skurcze całego ciała przed porodem :confused: do kibelka też coraz częściej latam i zrzucam wszystko, co zjadam. Mam nadzieję, że organizm się szykuje :)
 
Do góry