reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Witam sie pozna pora:-)
Oczywiscie cala noc nie przespana, zasnelam gdzies kolo 5, tak wiec spalam do poznego popoludnia, pozniej pojechalismy na zakupki no i tak sie zeszlo.
Dzis kiepsko sie czuje, pojawil mi sie bol kregoslupa i pare skurczy, niektore nawet dlugie i bolesne:-(

Marika hihi przepraszam Cie, niewiem dlaczego napisalam "maly". Apropo arbuza to normalnie napewno bym sie nie skusila jesc go na noc, ale teraz podczas ciazy nierobi mi to roznicy bo i tak ganiam co chwile:-D

Rita, Marika apropo tego boku to faktycznie lewy jest zalecany, mi sie cos pomerdalo z tymi stronami:zawstydzona/y::-D dopiero jak sie polozylam wczoraj to sobie uprzytomnilam ze sie machnelam:-D no ale grunt ze juz wyjasnione i wiemy ze LEWY jest bardziej wskazany:tak:
 
reklama
Witam

Trzeba korzystać z ostatnich chwil wolnośći:-):-)wybieram się na spacer do parku i na grilla do rodziców,:tak::tak::tak:
A wy dziewczynki jakie plany na niedzielę??????
 
czesc,

ja tez chyba wyciagne meza na spacer, do kina i gdzie popadnie. Jutro mam USG i dowiem sie ile maly wazy i czy nadal jest w poprzek... czuję nosem, że bedzie ciecie... to moze nie kaza mi czekac do terminu?! ech, niech juz bedzie z nami.

pozdrowionka
 
Witam,

ja w nocy przez pare godzin mialam takie skurcze, ze juz bylam bliska lez, ale przeszlo i w zasadzie pozniej spalam spokojnie.

Dokladnie tak, korzystajmy z ostatnich wolnych dni:-)
U mnie oczywiscie deszcz, wiec spacer chyba odpada, ja bym poszla do kina na shreka 3, z tego co widze reklamowki to mozna sie niezle usmiac:-) ale poczekam na pl wersje w necie bo jest duzo zabawniejsza niz ang. Tak wiec niemam poki co pomyslu na dzisiejszy dzien, narazie boli mnie glowa chyba za dlugo spalam:no:

Milego dnia
 
reklama
Witam wszystkie w 1 Dzien LIPCA:-D
Jak sie czujecie? Jakies skurczyki a moze nastepona sie rozdwoila?
Tak strasznie sie ciesze:-D, ze to juz ten miesiac na ktory tak dlugo czekalam...:rofl2:
Juz sie strasznie nie moge doczekac Mojej Kruszyneczki..:happy2::elvis:zostalo doslownie kilka dni do Wielkiego Spotkania. A jak u Was samopoczucie? Tez sie pewnie nie mozecie doczekac ..:happy2::tak:

Ogolnie czuje sie dobrze-miewam rozne kolki,skurcze,bole podbrzusza i nawet czasem kregoslupa a o pachwinach juz nie powiem nic..:sick:po za tym czesto korzystam z Wc to dobra oznaka ze moze niedlugo (w terminie )urodzi sie Blaneczka he he, Malenka jest juz taka duza ..i sie rozpycha strasznie..nozki ma takie slodziutkie i ta czkaweczke:-pahh jakie to slodkie uczucie.:happy2::elvis:
Smiesznie wyglada Moj brzuszek jak Blanka sie uklada - potrafi zrobic trojkacik taki na brzuchu ..hehe:tak::-D
Ale troszeczke juz b:-Doli jak sie rusza obraca ,przekreca czy rozciaga..:crazy::confused2:

No nic uciekam, na pizze -M Mi przywiozl a potem na spacerek do parku i na kawke z ciasteczkiem.:-D:tak:
Pa
 
Do góry