reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Ewa jak Krzyś? Lepiej? Ja zwykle budzę się tak 0 5:30 i nie mogę zasnąć przez 1,5 godzinki ale potem za to śpię do 11tej.

Kasia ja też mam taką gęstą wydzielinę ale nie jest podbarwinona krwią. Jak jest beżowa albo brązowa to może być po stosunku albo po badaniu ginekologicznym.

Marika i jak przeszedł Ci ten ból? Ja czasem wieczorem też czuję tak jak przy jajeczkowaniu, bolą jajniki, takie nieprzyjemne bolesne ciągnięcie w pachwinach. :eek: Wczoraj to ze 2 godziny mnie bolało, brzuch tez twardy co chwila. Poćwiczyłam sobie oddychanie ze szkoły rodzenia ale to wcale nie jest prosto oddychać przeponą w trakcie skurczu.
Wczoraj jak sobie spacerowałam szybkim krokiem to cały czas mnie mały "uwierał" nie wiem co on tam wyczyniał, drapał matkę czy pukał :-) w każdym razie miałam wrażenie, że za chwilę mi coś wypadnie, albo lepiej ktoś :-D
A dzisiaj spokój jak na razie.
 
Kasiulec-przeszło:-:)-:)-:)-:)angry::angry::angry::angry: a już się rozpędziłam, nastawiłam na poród-cholera jasna:-D:-p:-p:-p a tu psikus i nic...
Ja często mam te bóle jak na @ ale nigdy nie tak długo, góra 30 min-a wczoraj dobre 3 godziny.....Wszystkie zrobiłyśmy się troszkę marudne..jutro już lipiec więc czas na nas a tu nic zaledwie 3-4 dziewczyny urodziły.:dry:
Co do twoich fotek to niezła laseczka jesteś-serio, zgrabna tylko brzuszek, fajnie masz z niczym nie będziesz się zmagać po porodzie ani z kilogramami ani z rozstępami -pozazdrościć budowy ciała i elastycznej skóry;-)

Ewo a czemu Krzyś miał gorączkę?? Dopiero wylazł z jednego choróbska!!! ale tak..pisałaś że poszedł do przedszkola więc wszystko jasne...jak to w przedszkolu zaraza...Ja chyba Oli nie dam od września bo junior będzie mi też chorował często...z torbami pójdę i osiwieje z nerwów...więc skoro jestem w domu to niech ona może siedzi jeszcze z rok ze mną?? nie wiem sama.
 
Ewo a czemu Krzyś miał gorączkę?? Dopiero wylazł z jednego choróbska!!! ale tak..pisałaś że poszedł do przedszkola więc wszystko jasne...jak to w przedszkolu zaraza...Ja chyba Oli nie dam od września bo junior będzie mi też chorował często...z torbami pójdę i osiwieje z nerwów...więc skoro jestem w domu to niech ona może siedzi jeszcze z rok ze mną?? nie wiem sama.


NIESTETY to prawda co piszesz MARICZKO, Krzyś cos podłapał ale narazie lecze go syropkami i ferweksem junior,zobaczymy.Jeśli chodzi o przedszkole to wszystkie dzieci chorują,jest duże a nawet ogromne ryzyko że Ola zarazi dzidzie,tylko że u Oli zwykłe przeziębienie może skonczyc się szpitalem dzidzi......nie strasze, pamietam jednak jak Krzys mi chorował,traciłam potrójnie bo płaciłam za przedszkole, za nianie lub na zwolnieniu kase nie dodam już kosztów leczenia,więc z torbami można pójść:szok::szok:Zrezygnowałam więc po miesiącu jak poszedł do trzylatków, po miesiącu jak do czterolatków i zaczał chodzic dopiero do pięciolatkó, czyli rok temu.Chorował od wrzesnia do grudnia,wiecznie byl z niania, myslalam ze osiwieje,przeszlo jak zaczełam stosowac tę półroczna szczepionke RYBONUAL, czy jakos tak no i jak usunełam mu w styczniu migdałek trzeci.Narazie spokój.Ospa wiadomo typowa dla dzieci w przedszkolu a teraz ta goraczka ale prawie 6 miesiecy spokoju miałam.Od wrzesnia do zerówki ,zobaczymy.....

aaaa i jest pod opieką alergologa prywatnie i na kilku stałych lekach,ma uczulenie na pleśń.:-:)-:)-(
 
Ewo tak to jest z dziećmi, i Ty się męczysz i dziecko, i spore sumy z portfela wybywają to na leki i lekarzy,,samo życie,:dry: nic nie poradzimy..
Dlatego ja się naprawdę zastanawiam nad tym przedszkolem-tym bardziej jesień-zima wiadomo jaki okres..chorób i przeziębień..

Zmykam się położyć troszkę-pewnie nie zasnę ale chociaż pogapię się w pudło (czytaj telewizor:-p)
 
hej! Ja mam termin na 4 lipca i do dnia dzisiejszego nic - ani mi sie brzuch nie obnizyl, ani nie mam skurczy ani zadnych zwiastunow. Wyglada na to, ze bede jeszcze dlugo chodzic w tej ciazy, mimo, ze z 5-ciu roznych systemow wyliczen przy usg w 30tym tyg (wg nogi, wg glowy, wg miesiaczki) wyszedl dokladnie 4 lipca :-D. Prawde mowic ja bym chciala juz... Przekladanie ciezaru z prawej na lewa i odwrotnie cala noc i bieganie do WC juz mnie max zmeczylo i mam dosc. Ale z drugiej strony jak pomysle o porodzie to mi nie spieszno do tych mek.​
 
Witam Was wszystkie,
Nusia, Mariko dziekuje za pamiec jeszcze sie nie rozdwoilam ale mowie mojemu brzuszkowi zeby jeszcze tak chociaz z 10 dni poczekal:-D Melduje ze mam brata w domku i teraz to On przesiaduje na kompie:tak: juz myslalam ze sie nie zaloguje bo wczoraj jakos nie dalo sie.

Pozycje do spania to ja preferuje na prawym boku chociaz wczesniej spalam na plecach teraz za bardzo boli kregoslup:baffled:

Brzuszek mi juz opadl gdzies tydzien temu wiec chyba moje dziecko bedzie terminowe, nie zauwazylam jeszcze czopu wiec czas pokaze

Pozdrawiam goraco i czestuje babeczka ktora upieklam bez planowania
 
Cześć dziewczyny! :happy2:
Przepraszam, że się tak wtrącam ...
Poszukuje placówek, w których można rodzić w wodzie. Mam nadzieję, że któraś z was mi pomoże. Szukała na rodzicpoludzki.pl ale nic nie znalazłam ...:eek:
Jeśli to możliwe, to prześlijcie mi informacje na PW.
Dzięki serdeczne
Ania
 
reklama
Witam się wieczornie :) Wczoraj padła nam grafika i dopiero niedawno mąż przyjechał z nową... więc cały dzień byłam na odwyku komputerowym :wściekła/y:

Wczoraj kłuło mnie w pośrodku brzucha, rano trochę bolało podbrzusze jak na miesiączkę a teraz znowu spokój :wściekła/y: więc nie wiem kiedy się doczekam...:sorry2:

Mały dzisiaj baardzo spokojny a lubię jak się bardzo kręci :-)
 
Do góry