reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Witam sie i ja :)
widze ze dzis wszystkie mamuski dosyc zajete..

ja wlasnie skonczylam sprzatac, a teraz ide robic kokosanki, jak bedzie czas to nawet rusze dzis magisterke:)
nie ma to jak duuuzo zapalu:)

na swieta jade odwiedzic kuzynke meza, ktora urodzila synka-Karola w Dzien Kobiet :)))
takze pobawie sie malym dzieckiem, a wlasciwie sprobuje ;)
kupilam na prezent taka fajowa pozytywke-maskotke: kwiatuszek z kolorowymi platkami ze zwisem - ludzikiem, ludzika sie ciagnie i wtedy gra kolysanka:)
fajowe, za jedyne 16,90 zl :)))

Alkmena coz z upomnieniem sie o usg u mnie grozi bura ;) bo ja chodze do gin na kase chorych.. pierwsze mialam w 13 tyg, a pozniej w 20 tyg mowie ze przyszedl czas na polowkowe,
a ta na mnie z bura ze "u nas sie robi w 22 tyg i Pani mi nie bedzie mowic, kiedy mam dac skierowanie" grrr.. gin specjalistka jest bardzo dobrym, ale humorzasta czasem..
i dodala "ze moge usg robic sobie nawet codziennie, ale prywatnie".. no wiec dodatkowo bylam 2 razy..
tylko zastanawiam sie czy z NFZ mi jeszcze jakies przysluguje..

jazztina wczoraj wypisalam jeszcze "moje typy imion" ale cosik dziwnie sie moja wypowiedz wyswietlila, a wlasciwie nie wyswietlila;)
.. wybralismy wspolnie z kalendarza po kilka meskich i zenskich.. a potem ja wybralam dla synka (z tych co obojgu sie podobaly), a maz coreczki.
I oboje jestesmy zadowoleni :))
podam Ci nasze typy, moze akurat sie cos spodoba
meskie: Filip, Rafał, Daniel
zenskie: Barbara, Milena, Martyna, Monika, Matylda, Weronika, Gabriela, Emilia, Emma

marika: moj tata i brat obaj maja na imie Sławek :)

arika witaj w naszym gronie!!! z uwagi na przedswiateczne zajecia, dzis moze byc tutaj troche cicho, ale na pewno pelna para wdrozysz sie w forum po swietach!
A propos niespodziewanej ciazy.. coz, moja jest spodziewana i starana, ale przyznam sie ze szybkie poslubne (po 4 miechach) starania wynikaly m.in. z mojej obawy ze moge nie moc zajsc w ciaze
i ze lepiej bedzie zaczac wczesniej.. maz mial podobne obawy (chociaz w naszej rodzinie nie bylo problemow).. i tak jakos wyszlo:) Z dzieciatka bardzo sie cieszymy, prawdopodobnie bedzie coreczka ok. 14.07

asiu ja nie skomle przez sen, ale za to pojekuje.. ;) glownie gdy przewracam sie na drugi bok. Taki urok ciazy :(
kiedys lekarz powiedzial mi, ze zaczyna mi sie robic zwyrodnienie w czesci ledzwiowej kregoslupa (a juz jestem po rehabilitacji piersiowego i szyjnego ;-) .. a ostatnio wyczytalam ze przeciwskazaniem do zzo jest wlasnie zwyrodnienie kregoslupa.
No i zastanawiam sie czy ten moj bol, to taki "ciazowy" bol, czy owe zwyrodnienie... :dry:
 
reklama
muszę się wam pochwalić bo radość mnie rozpiera zadzwoniłam do jednego lekarza i zapytałam o usg 3D /4D cena 100-150 zł zależy czy będzie wszystko super widać..no i to badanie przepływów krwi płodu też robi bo pytałam, mam zadzwonić w poniedziałek wieczorem do niego i:laugh2::laugh2::laugh2: w środę-czwartek zrobimy to USG-ale się napaliłam na to:) ciekawe co na to Jarek....wczoraj rozmawiałam z nim że przydało by się chociaż jedno lepsze usg....i się zgodził..ciekawe co powie na 3D/4D--powiedzcie które lepsze?? chyba to 4D co? mi nie chodzi o sam efekt że zobaczę dzidzię tylko o to aby ją zmierzył zważył..i sprawdził czy wszystko ok...
 
Magdalenko Sławek to bardzo ładne imię:) A co do tych imion co wybrałaś to jest tam i moje...Monika...ech czy jeszcze się daje to imię dzieciaczkom? Monik jest bardzo dużo ale w moim wieku potem to imię wyginęło??:szok::laugh2::laugh2:

Z chłopięcych podoba mi się Rafał z tych co wybrałaś. a dla dziewczynki Milena:)

Mila ty diablico!:-p:laugh2: Jarek wie co sądzę o zakupach z jego portfelem-jest mi raźniej he he he wczoraj mu to opowiedziałam to się śmiał..i powiedział ech "te baby":laugh2::laugh2::laugh2:
 
Marika, 3D to fotki, 4D - filmiki. Gdzieś Ty znalazła tak tani trójwymiar?! Nas nieźle naciągnęli - Klinika Promienista najpierw dwukrotnie poinformowała mnie o cenie 250 zł za 4D, a po wyjściu z gabinetu zaśpiewali 350 zł (!!!). Niezłe chamstwo, prawda? :wściekła/y::wściekła/y: Ale byliśmy pod takim wrażeniem badania, że się nie wykłócaliśmy.
 
mila czy ty sobie robisz jaja? za usg 350 zł:szok::szok::szok::szok: ale zdzierają z ludzi szok!
U nas w Śremie ma facet jedno, jedyne Usg 3D/4D powiedział że on ma płytkę i on nagra wszystko sprawdzi itp..to jest lekarz z tego szpitala w Śremie....
Drogo płaciłaś przecież Nicoya chyba 200zł zabuliła w Poznaniu...
To jak w Poznaniu 200zł to tu musi być taniej...
Bardzo dużo zapłaciłaś-masakra..no ale najważniejsze że jesteś zadowolona i że z dzidzią ok-że jesteś teraz spokojna.
 
ewcia!! Ale ci dobrze - to już masz prawie wszystko za sobą!! A ja poprałam firanki (nie wiem kto mi je teraz zawiesi??:confused:), sprzątnęłam łazienkę i ugotowałam obiadek. Teraz muszę odpocząć i biorę się za marynatę do karczku... upiekę go jutro... A za jakieś 2 h jadę na wielkie, świąteczne zakupy i chyba kupię sobie przy okazji coś ładnego za te moje trudu dnia przedświątecznego hi hi hi.

Złoszczę się bo nie mogę już tak dużo robić... wszystko mnie łupie, ciągnie i pobolewa... masakra ... Chcę już mojego Igorka mieć przy sobie a nie w sobie!! :zawstydzona/y: Jak tu odzyskać siły witalne w 7-mym miesiącu ciąży???
 
mila czy ty sobie robisz jaja? za usg 350 zł:szok::szok::szok::szok: ale zdzierają z ludzi szok!
U nas w Śremie ma facet jedno, jedyne Usg 3D/4D powiedział że on ma płytkę i on nagra wszystko sprawdzi itp..to jest lekarz z tego szpitala w Śremie....
Drogo płaciłaś przecież Nicoya chyba 200zł zabuliła w Poznaniu...
To jak w Poznaniu 200zł to tu musi być taniej...
Bardzo dużo zapłaciłaś-masakra..no ale najważniejsze że jesteś zadowolona i że z dzidzią ok-że jesteś teraz spokojna.
Ja też jestem na to wściekła. Gdyby od początku informowali o takiej kwocie, to OK - każdy może się wtedy zdecydować na badanie u nich lub nie. Ale nie można robić sobie z pacjentów takich jaj i informować o zmianie ceny po badaniu!! Wykorzystali po prostu moment, kiedy byliśmy niezdolni do jakichś wielkich protestów. :wściekła/y::wściekła/y: W ten sposób zapewnili sobie bardzo skuteczną antyreklamę z naszej strony, mimo że lekarka była naprawdę świetna i badanie zostało przeprowadzone bardzo starannie.
 
A ja chodzę do bardzo drogiego, ale dobrego lekarza i u niego bulę co miesiąc za wizytę, ale jak mi robił 3D to nie wziął kasy :tak:!! U niego USG (każde) jest w ramach wizyty!!!
 
reklama
Wstrętne dziewuszyska! tak się dzisiaj przywitam, gdyż: nie musiałam dzisiaj jechać do pracy, nic tu nie mam do załatwienia i nikogo nie ma, ale przyjechałam SPCEJALNIE ZE WZGLĘDU NA WAS, BO W DOMU NIE MA INTERNETU!!!! I co Wy na to? nie dość, że wpadłam, to jeszcze ze świątecznymi prezentami ;) zamieszczam je w galerii.
Dziewczynki drogie, wesołych, cieplutkich Świąt i najmilszego na świecie obżarstwa wielkanocnego!
 
Do góry