reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Zebrra, opakowanie ma zebrzaste, reklamy wszędzie wiszą :)

Jazztina
, ja też jak zobaczyłam zdjęcie twarzy naszego dziecka, to skojarzyłam, że ma dużo z Mariusza (na razie na pewno nos i taką ogólną pucołowatość)
 
Dzień dobry baby.

Alkmena, ja byłam u Osóbki-Morawskiego na usg w 12 tyg. W porządku, chociaż bez rewelacji, no i co do płci się ewidentnie pomylił.. Uważam, że gdyby był profesjonalny, to nie mówiłby bez całkowitej pewności.

Wczoraj zrobiłam remanent marcelowych rzeczy i stwierdziłam, że stanowczo muszę coś dokupić. Nie mam w ogóle body rozpinanych przy szyjce, a jakoś nie widzę siebie, jak na dzień dobry umiem dzieciaka ubrać w koszulkę z wąską dziurą na głowę. I znów zrodziło mi się w głowie genialne pytanie..: w czym dziecko śpi???
 
dla mnie to nadal jest takie niesamowite, że z dwóch komóreczek powstało sobie życie, że ta istotka jest częścią nas...i jeszcze jest do nas podobna:-D
 
Zebrra, opakowanie ma zebrzaste, reklamy wszędzie wiszą :)
jakie wszędzie?? no jakie pytam?? byłaś kiedyś w bobowym lesie??? tu nie ma bilboardów i innych takich :)) jak pojadę do wielkiego świata to dopiero zobaczę :))

A teraz uciekam na stację po moich gości...znikam... mam nadzieję, że nie na długo... :****
 
Jazztina, co więcej powstało z Waszych komórek a podobne może się okazać do którejś Waszej ciotki albo wujka, albo do dziadków :)
Ja cały czas się zastanawiam, gdzie to dziecko mieści się w brzuchu między syfiastymi wnętrznościami ;)
 
Co do cen ubranek, to chyba korzystnie wypada też (na tle mothercarów i innych chicco) H&M. Jest tam spory wybór i chyba nie za wysokie ceny. W Wawie chyba najlepszy w Arkadii - duży dział dziecięcy, kupiłam tam śliczny dresik i sztruksowe ogrodniczki dla mojego synka.
 
reklama
Do góry