reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

wiesz Grubelku wszyscy mi mówią że mam jeść orzeszki zeby dziecko było mądre, no to sie rzuciłam na te orzeszki jak niemądra:-) , no i po kim moje dziecko ma być mądre czy same orzeszki pomogą?:-)
 
reklama
Grubelku pewnie nie jadła:-D :-D :-D coraz bardziej się w tym utwierdzam, z tego co wiem to tylko truskawki za nią chodziły
Zebrra, ale sie usmiałam z tego zdjęcia:-D :-D , jest taka reklama Triady, gdzie zebra tarza sie po ziemi ze śmiechu, tez mnie rozbraja:)))
 
czy Wy też potraficie ze zdjęć USG (TYCH 3,4D) odczytać podobieństwo Waszych maleństw do Was???
moja dziewczynka ma np ewidentnie po tatusiu kości czaszki, jak skopiowane, ma chyba tez jego podbródek i usta i...a co zostanie dla mnie:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: nikt nie uwierzy ze jest moja
 
reklama
Do góry