reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Ja biorę Hemofor, co Ty na to Mila? tzn. brałam, bo lekarka tyle mi tego zapisała, że po dwóch wykończonych opakowaniach jakoś zwątpiłam.. i zrobiłam chwilową przerwę.
 
reklama
Zebrra, już raz zachwalałaś moją pamięć - dziękuję, dziękuję ;-):-D

Grubelku, no też się uśmiałam jak zobaczyłam Twój post pod moim ;)
 
Hmmm, biedna Nicoya, dopiero co skończyła nadrabiać zaległości, dziś jakoś jej nie widać, a my znowu produkujemy jak dzikie misie ;)
 
Hehe - ale macie przygody ze zwierzakami :) Ja nie będę gorsza - jak miałam 10-12 lat zebrałam w pobliskim stawie 5 traszek (coś jak mini jaszczurka) i zostawiłam je w wodzie na dworze... a ze było cieplutko to się kurczę ugotowały :-).... kiedyś też złapałam żabkę (ok. 2cm) i chciałam ją trzymać w domu w słoiku... przedtem postanowiłam ją umyć i zrobiłam kąpiel z odrobiną ludwika:baffled: no biedaczka zdechła... ale za to zrobiłam jej pogrzeb a grób zakryłam kwiatami :zawstydzona/y:

przypomniało mi się jeszcze coś: kiedyś moja babcia powtarzała że "rosół robi się z glizdy"... jak mój tata przekopywał ogród na wiosnę, łaziłam za nim ze słoikiem i zbierałam glizdy, które potem zaniosłam babci aby ugotowała moją ulubioną zupę :eek::-D

Ja biorę Biofer od 3 tygodni... wyniki krwi się nie polepszyły tylko pogorszyły:confused:
 
Zebrra myślałam że to gwara warszawska:) hihihi a tak poważnie to sama co chwilę coś piszę na opak:zawstydzona/y::-p

Bazylia dwa opakowania"??:szok: matko jedyna po tylu to by mi płukanie okrężnicy nie pomogło!:no::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Alkmena-zrobiłaś grób-przynajmniej się postarałaś:tak: ja jak byłam mała bawiłam się w pogrzeby..np złapałam motyla, zakatowałam go(niechcący) patykiem wykopałam rowek i zakopałam, były kwiatki, grobowiec z kamienia:szok::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: ale grabarzem nie zostałam:-p
 
reklama
mila wiem co to za ćwiczenie-czy ja się nie porozrywam przez to? bo mięśnie brzucha boczne przy tym tez pracują....:confused:
/quote]
Marika, ja wyczaiłam to ćwiczenie na jakimś portalu dla ciężarówek. Poza tym sama tak ćwiczę. Jeśli będziesz je robić delikatnie, to raczej nie powinno Ci się nic stać. A jest naprawdę skuteczne.
 
Do góry