reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Na początek bardzo wam dziękuje za odpowiedź:) już mnie oświeciłyście tylko ciekawe czy ja będę miała to badanie, byłam raz u nowej lekarki, 18 grudnia teraz idę za dwa tyg, ale ponoć ona nie robi co wizytę usg tylko co drugą-więc nie mam pojęcia co z tym badaniem.
KARINKA zazdroszczę takiego ładnego brzusia:happy:, pierwsze zdj nic nie widzę a na drugim bardzo wyraźnie:)
cieszę się że u was dziewczyny wszystko dobrze i wizyty przebiegły prawidłowo i radośnie;-)
MAM jeszcze jedną prośbę chciałabym mieć tego tickera ale nie wiem jak ....kompletnie się nie znam na "wydziwianiu":szok::-D:laugh2: pomocy!!!!!
 
reklama
karinka rozumiem:):happy:dzięki,
pije właśnie kawkę na którą ostatnio nie mogłam patrzeć- jest lepiej:)
tak czytam na forum jak te suwaczki się umieszcza wszystko jest napisane a dla mnie to czarna magia:sick:, miałam avatarka kiedyś i go zlikwidowałam a teraz nie potrafie umieścić nowego-co za baba ze mnie...ech
 
Ja juz po wizycie:) Badanie normalne ok pan doktor powiedzial ze wszystko z punktu medycznego jest ok;-) ale usg nie zrobil mam przyjechac na badanie do szpitala( czyli jeszcze na dopochwowe) 22.01 i wtedy sprawdzimy czy dzidzia sie rozwija prawidlowo i czy wszystko ok:-)
 
Aha i schudlam kilogram od ostatniej wizyty:tak: wiec brzuch ktory uwazam za poswiateczny jest juz raczej ciazowym:tak:
 
Cześć Dziewczyny i Chłopaki :)
Mam termin na 10-12 lipca. Wczoraj byłam na drugim badaniu USG i jak na ten etap (13 tydzień i 1 dzień) wszystko jest w porządku. Mam nadzieję, że tak będzie dalej i faktycznie stanę się lipcową mamą :)
A teraz serdecznie Was pozdrawiam
 
reklama
Do góry