reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

magdalenka podejrzewam ze wiekszosc siedzi na zamknietym, stad takie pustki,juz niema tak jak kiedys, zostala tylko garstka na tym watku, ale pomimo tej ilosci wspieramy sie wzajemnie:tak: i jest ok.

U mnie dzisz pogoda doslownie w kratke, od samego rana slonce, potem deszcz i tak na przemian.
W nocy mialam pare skurczykow,ale to takie maluskie, maly aktywny, a wogule to w nocy spalam 2godz,musialam pospac w dzien, dopiero co wstalam:zawstydzona/y: Zaraz biore sie za robienie obiadku i dzien jak codzien- no prawie dzis mojego M imieninki:tak:
Milego dzionka
 
reklama
mnie nie ma bo ostatnio prawie całe dnie przesypiam,:-) Chyba organizm wyczuwa co będzie po porodzie i powoli się do tego przygotowuje :rofl2:
do tego dochodzą codzienne obowiązki :happy2:
 
Alkmena podnioslas mnie na duchu, myslalam ze tylko ja tak spie w ciagu dnia, a wogule to caly czas tylko bym spala jak niedzwiedz:-D ledwo co wstane troche sie pokrece po domu i znowu mi sie chce spac:tak: juz sie obawialam czy to oby napewno dobry objaw.

Ankami
we wtorek? to az 20dni przed terminem? dlaczego tak, dzidzia poprostu jest juz gotowa, czy jakies problemy?
 
Witam .
Magdalenka 33- Dziekuje, u Mnie nic sie nie dzieje za bardzo nie:no: rodze w kazdym badz razie..jeszcze cala niestety. Wczoraj wieczorkiem nie za najlepiej sie czulam ...na wymioty Mnie bralo i mialam biegunke,napady goraca i stwardnial Mi brzuch, a rano wzcoraj mialam dwa skurcze ..dzis mam dziwny sluz wiec mzoe to juz za jakis szybki czas nie wiem ...:-pczekamy zobaczymy Moja Blanka chce byc lipcoweczka a nie czerwcoweczka...:-) A jak Ty sie czujesz??

Niusia_23 - Moj tez ma dzis imieninki:rofl2::tak: - jak ma na imie? Piotr czy Pawel? ;-)Wszystkiego naj naj ...:-D
Trudno no coz... zostala Nas garstka, tak wyszlo.. - ktora jest dalej aktywna i bedzie sie wspierac.Damy rade.

Ankami - Dla Zebrry - Wszystkiego dobrego zycze.

Alkmena, Niusia_23- Ja tez bardzo duzo spie(23-11rano) i spalam na samym poczatku, Ja pierwsze miesiace ciazy przespalam:sick::nerd: ..uwierzcie potrafilam spac cala noc od 22 do 11 i polozyc sie pozniej o 15 do 20 i tak w kolko.:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Bylam taka zmeczona.. ale dobrze ze Mnie wymioty nie meczyly tylko sen.
Teraz 8 miesiac tez przespalam bo mialam niska(i skoki) hemoglobiny i bylam strasznie oslabiona..

Pozdrawiam
 
Buziaczek teraz to juz sie nie obejrzysz, a mala wyskoczy, ona poprostu czeka na lipiec:-) Moj jest Piotr:tak: dla Twojego choc nieznam, rowniez wszystkiego naj naj zycze:-)

Buziaczku mam do Ciebie jeszcze pytanko,bo wspominalas ze pralas juz rzeczy dla malej,mam taki sam bumper jak Ty, moje pytanie wirowalas go? Bo ja niewiem, niby na metce niema zakazu wirowania ale zastanawiam sie czy to wypelnienie ta watka nie zbije mi sie w jedna calosc:zawstydzona/y:
 
Buziaczek teraz to juz sie nie obejrzysz, a mala wyskoczy, ona poprostu czeka na lipiec:-) Moj jest Piotr:tak: dla Twojego choc nieznam, rowniez wszystkiego naj naj zycze:-)

Buziaczku mam do Ciebie jeszcze pytanko,bo wspominalas ze pralas juz rzeczy dla malej,mam taki sam bumper jak Ty, moje pytanie wirowalas go? Bo ja niewiem, niby na metce niema zakazu wirowania ale zastanawiam sie czy to wypelnienie ta watka nie zbije mi sie w jedna calosc:zawstydzona/y:
czeka czeka..powinna byc w nastepna sobote :tak::-D Moj tez jest Piotr, wielkie dzieki.zbieg okolicznosci a Ty jak masz na imie??

Ja pralam ubranka i poscielke normalnie w 40 stopniach bo nie chcialam zeby Mi sie zbiegly ubranka i wirowalam wszystko co prawda poduszeczka z lekka sie zdeformowala ale wytrzepalam ja i doszla do siebie zrobila sie bardziej miekka i wydaje Mi sie ze lepsza:-D:-p i delikatniejsza nie taka ubita. Jedyna rada ode Mnie to nie pierz pieluch tetrowych z ubrankami:no: itp. bo Ja upralam i mi delkiatnie oblazly niektore ubranka takie kuleczki sie zrobily.
 
Ja mam beznadziejne imie, malo popularne wiec wole niepisac:wściekła/y: dobrze ze moj ma ladne to jako para wychodzi niezla srednia;-)
Dzieki za rady:-) wlasnie wstawilam poscielke:tak:
 
reklama
Buziaczku ja jako tako, skurcze mam co jakis czas.... brzuch mi opadl jakis tydzien temu... i marzy mi sie urodzic za tydzien.......
....marzyc.................
trzymam za ciebie kciuki zeby jak najszybciej " cie wzielo".... powodzenia:tak:
 
Do góry