reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Tak rzadko tu zaglądam:dull: dziewczyny z porodami to proszę trzymać się kolejki!:-p
Ja mam teraz od dobrej godziny skurcze...ale bardzo nieregularne..tyle że bolesne, tak chciałabym się położyć ale NIE!!!:-D;-) będę łazić jak długo dam radę może coś ruszy....
Ciekawe co u dziewczyn które urodziły-nie mogę doczekać się fotek maluszków...
Niusia i Alkmena wy to możecie sobie pospać a ja przy 3 letnim dziecku...to nie bardzo:no::-p z resztą mi jest tak niewygodnie jak leże że szok....noc to męka..już może to było ale na którym boku śpicie? ja całą ciążę na prawym-tak mi wygodniej i juniorowi też...bo na lewym wierzga..
dobra zmykam, może wciągnę jakąś kanapkę?? :zawstydzona/y::-p:-p
 
Marika to rzeczywiscie niemasz za bardzo mozliwosci pospac z malym obok.
JEsli chodzi o pozycje to ja najbardziej uwielbiam na brzuchu co jest teraz niewykonalne:-D moj M smial sie ze wytnie mi otwor w lozku:-D na plecach podobno jest nie zdrowo w ciazy bo jest zle krazenie i podobno tlen niedociera do dziecka jak powinien, pozatym moj maluszek mocno strajkowal jak nawet na 5min chcialam rozprostowac kregoslup, wiec spie na zmiane lewy i prawy bok, ostatnio to nawet wiecej na lewym, ale z tego co wyczytalam to najzdrowiej i najbezpieczniej wlasnie na prawym.
Pozatym tak jak piszesz ostatnie noce sa okropne, nielubie gdy zbliza sie pora spania,czuje sie senna oczy mi sie zamykaja, a jak ide do lozka to potrafie pol nocy sie wiercic i nie zasnac:no::wściekła/y:
Ja chyba tez zaraz pochlone jakies kanapeczki, chyba mam ochote na mini zapiekaneczki;-)mniam poki co objadam sie arbuzem tak mam na niego ogromniasta ochote, wow:szok:ale sie rozpisalam, zmykam;-)
 
Niusia_23- Ja tez tej firmy uzylam strasznie podoba mi sie zapach tego proszku i plynu migdalowo-mlecznego.

Magdalenko 33 - Mi tez sie tak marzylo:tak: i co i dalej chodze tez MI opadl brzunio ..teraz to juz nawet zanika:-D Moze Ty sie szybciej doczekasz niz Ja:rofl2:

a to nasz wozeczek dostalismy od Tesciow +torba dla Mamusi
Mothercare Trenton Deluxe pushchair travel system - Verdigris : mothercare
 
Marika - z tym spaniem to ja Cię doskonale rozumiem. Nasz Wojtek jest rannym ptaszkiem i staje ok 6. wyspany i zadowolony. Do tego wlasnie kończy mu się tzw. trzydniówka przez którą całkowicie mu się nocki rozregulowały i budzi się nocy wołając "mama". No szkoda gadać.

Niusia - ja mam dokładnie tak samo jak piszesz, na brzuchu nie mogę ( z oczywistych przyczyn), na plecach jak leże to Julka strajkuje a kręgosłup boli a poza tym też nie wskazane. Pozostaje prawylub lewy bok. Ja słyszałam, ze lewy bardziej zalecany. Ale ile można spać na jednym boku a zmiana pozycji na drugi bok jest nielada wyczynem. I do tego ta bezsennośc i wstawanie na siku. A tak było fajnie przez całą ciąże;-)
 
Buziaczek ja plynu to plukania narazie nie kupuje, bo niechce za duzo srodkow uzywac. Bumper wyprany, nic sie z nim nie zrobilo.

Dziewczyny pocieszajace jest to ze niedlugo bedziemy juz mogly spac w kazdej pozycji:-) HiHi o ile wogule bedziemy spaly:-D bo to nie od nas bedzie zalezalo a od naszych pociech:-D

Apropo opuszczonego brzuszka, kiedy to powinno nastapic? ja zaczynam 37tc i nie wydaje mi sie zeby juz sie opuscil.
 
:-)witam wszystkie mamusie:-)mi tez sie juz brzuch obnizyl jakies 2 tygodnie temu marzy mi sie urodzic 07,07,2007 ale chcialabym juz np jutro jechac i miec to juz za soba:-)od dosyc dawna mam gesta wydzieline z pochwy a wczoraj i przedwczoraj przybrudzona krwia myslalam ze cos sie w koncu dzieje ale nic mam skurcze ale nieregularne a pozytym to wszystko robie jezdze samochodem robie wielkie zakupy chodze do pracy bo sobie dorabiam i czuje sie rewelacyjnie wiec nic sie nie zapowiada:-):-):-)wszyscy sa w szoku:szok::szok::szok:a co do spanie to tez albo lewy albo prawy bok ale zdecydowanie wole prawy a siku regularnie co godzine i o 5 rano jestem juz wyspana:-D:-D:-DpozdrawiameBay: 9) Kleid, H&M, blau, Samt und Taft, ein Traum in 62 (Artikel 270136381248 endet 30.06.07 10:30:00 MESZ)
 
Witaj Kasiu co do daty to zapewne nie tylko Twoja wymazona data:-D Tak jak mowilam mi brzuszek jeszcze sie nie obnizyl, chyba? mam nadzieje ze to zauwaze:rofl2:
Co do siusiania to mi sie zdarza czasem czesciej chodzic niz raz na godzine:-D:wściekła/y:
Troche poprasowalam dla malego, ale wiecej juz nie dam rady dzisiaj, bo kregoslup cos pobolewa:-(

Nie wiecie co z Anka26,07 czyzby sie rozdwoila? Zawsze sie meldowala codziennie.
 
reklama
Marika to rzeczywiscie niemasz za bardzo mozliwosci pospac z malym obok.

Mała poprawka ja mam córcię:) a w brzuchu nie wiadomo co do końca...;-)
Jak nie byłam w ciąży to tez spałam tylko na brzuchu-i tak za tym tęsknie że szok...ale tak jak piszesz jeszcze troszkę i będziemy spały jak nam się będzie podobało;-)
I podziwiam za tego arbuza na noc:szok::dull: ja bym całą noc wędrowała do wc.na siusiu..najlepiej poszłabym spać z pieluchą hehe:)

Rita moja córcia wstaje różnie-i różnie chodzi spać...ale w ciągu dnia jak się położę to muszę uważać bo potrafi z rozbiegu wskoczyć do łóżka do mnie i ją bierze na różne dziwne przytulania-wtedy włazi mi na głowę, skacze po mnie itp-najgorsze jest to że nie dociera jak mówię że ma tak nie robić bo to boli i może dzidzi zrobić krzywdę...
A twój mały to późno ma tą trzydniówkę... zazwyczaj kilu miesięczne dzieci chorują...ale odchoruje i z głowy:) tylko ty się troszkę umęczysz z gorączkują cym marudnym dzieciaczkiem:-(;-)
I dodam że masz rację a propos lewego boku-on jest zalecany do spania dla kobiet w ciąży.:tak:
Kasia@ 25 piszesz o tej wydzielinie przybrudzonej krwią.....a nie odszedł Ci czasami czop śluzowy? ja mojego pożegnałam ponad tydzień temu...
Właśnie i co z Anką 26,07?

Ja nie śpię dziś od 1 godziny poszłam siusiu i zaczął mnie boleć prawy jajnik(?) taki promieniujący ból....i tak łażę i nie wiem co ze sobą zrobić, wzięłam no spę i zrobiłam melisę-troszkę przechodzi-ale nie wiem co będzie jak wstanę....chce mi się spać...A to nie są ani skurcze, ani wody nie odeszły-po prostu sobie boli...i nie wiadomo co to czy z tym jechać do szpitala czy co? po śniadaniu dziś zadzwonię do mojej lekarki i zapytam...
Dobra, dokończę moje ziółka i się kładę-jak znam życie będę to odsypiać długo) a ola dziś śpi u babci więc mam trochę luzu;-)
 
Do góry