reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Witam Zeberke i Ewe:-)
Ewo ja rowniez jestem niskocisnieniowcem ale nie mam takich problemow.Jak sie zle czuje a to mi sie w ciazy nie zdarza to pije kawe i pomaga.Ale najgorsze co jest to obudzic sie z bolem glowy.Wspolczuje Ci i powinnas powiedziec o tym swojemu lekarzowi
 
Ból głowy mnie nie męczy całe szczęście ale znowu mam wieczorami i w nocy problemy z krzyżami. Boli jak cholera i nie mogę sobie pozycji znaleźć. Na plecach z bólu nie mogę leżeć, a na boczku dzidzia siedzi i znowu mnie kopie jak go przygniotę.

Ewa współczuję bóli głowy. Porozmawiaj z lekarzem. Może coś ci zapisze??
 
Weszłam z ciekawości na chwilkę zobaczyć co tam u Was :-) Ja dzisiaj rano byłam tylko na pobraniu krwi a jutro odbiór wyników i do lekarza :-) A Zeberko na porodówce byłam jak pisze Ewa z ciekawości bo to były ostatnie zajęcia szkoły rodzenia a teraz i tak już nigdzie poza lekarzem to nie chodzę !! Miłego dzionka dziewczynki :-)
 
Nicoya, im więcej czytam o pobieraniu krwi pępowinowej, tym więcej mam wątpliwości, czy to ma sens. Porozmawiam o tym jeszcze ze swoim lekarzem. Dam znać, co mi powie.
Negri, mój teść i wszyscy jego bracia ważyli przy porodach ca 6 kg :szok::szok:. I rodzili się w czasach, gdy cesarka była zjawiskiem niemal niespotykanym. Aha, a babcia wcale do potężnych nie należała... :szok:
Ewa, bóle głowy mają zapewne związek z walką frontów atmosferycznych. To ma ponoć już wkrótce się uspokoić.
 
Ja na chwilkę tylko ...
Ewciu- ja też mam potworne bóle głowy!!! To, co sie dzieje z pogoda i ciśnieniem staje sie nie do zniesienia - a ja i tak mam ciśnienie 90/60 ...:zawstydzona/y:!!!
A co do wcześniejszego porodu - to ja tez mam zagrożenie, na szczęście nie mam rozwarcia, ale zbyt szybko skraca mi się szyjka i mały już głową w nią ładuje - tez mam zalecenia odpoczywać!!!
Tak więc - odpoczywajmy!!! Lekarz powiedział, ze możemy się maluszka spodziewać w połowie czerwca i do tego czasu mam być grzeczna, hmmm skąd ja mam wiedzieć jak - przecież ja nigdy nie próbowałam ;-);-);-)(być grzeczna znaczy)!!!
 
hej dziewczyny
widze ze macie male problemiki z zagrozeniem porodu przedwczesnego i z bolami glowy.
Zastanawiam sie co mi powiem moja polozna, wizyte mam za trzy tyg.czyli w ok.33tyg. Moze tez czeka mnie jakas niespodzianka.
Swoja droga to pochodzilismy dzis troszkie z mezem po sklepach popatrzec za roznymi zabawkami , grzechtkami i takimi tam jak mata do zabawy i inne.
Wiecie co straszne ceny ( w Angli) Za najzwyklejsza prosta plastikowa grzechotkie lub zwyczajny gryzak trzeba liczyc ok.6 funtow.:szok: Polskie ok 35 zl.
Troszkie jestem w szoku ze to takie droge nie wspomne o innych rzeczach.
Dziewczyny jak tak cenowo w Polsce z takimi rzeczami.?
:confused:
 
Hej dziewczyny co slychac?!
U Nas nic sie nie zmienilo, tylko pogoda lepsza:tak: nie pada dzis deszcz!
Wiec ide sie przejsc na spacerek ...i dotlenic malucha w brzuszku :happy::-p hehe
Poza tym od paru dni umieram na bol dziasla lub zeba madrosci..(chyba)bo na samym koncu na gorze po lewej stronie a tam nie mam zadnego ubytku:confused:?! caly czas Mnie rwie i biore paracetamol!!:wściekła/y::no:
Do tego wszystkiego jeszcze bol kregoslupa i kosci ogonowej masakra !! Juz gorzej byc nie moze...:sick::szok: wykoncze sie chyba!!
A Jutro wizyta w szpitalu ide-odebrac pas na kregoslup zeby Mnie nie bolal,podobno ma Mi pomoc ...:eek:!!zobaczymy ...

uciekam laseczki na spacerek buziaczkiii:happy:;-):-)
bede potem
 
reklama
Do góry